Společnost Corel oslavuje talent svých uživatelů prostřednictvím mezinárodní soutěže grafických návrhů CorelDRAW 2013

Ve hře jsou ceny v hodnotě přes 100 000 USD!

Maidenhead, Spojené království – pátek 1. března 2013 – Společnost Corel dnes slavnostně zahájila mezinárodní soutěž grafických návrhů CorelDRAW®. Do neděle 30. června 2013 mohou uživatelé z celého světa odeslat svá díla vytvořená prostřednictvím produktů CorelDRAW® a Corel® PHOTO-PAINT™ X6. Letošní soutěž grafických návrhů, která zahrnuje šest kategorií a nabízí ceny v hodnotě více než 100 000 USD, si klade za cíl oslavit tvořivost a všestrannost komunity uživatelů CorelDRAW.

„Mezinárodní soutěž grafických návrhů CorelDRAW dává našim uživatelům šanci převést svůj talent a styl,“ uvedl Gérard Métrailler, hlavní ředitel oddělení Product Management, Graphics u společnosti Corel. „Naši uživatelé nás neustále inspirují a toto je naše příležitost upozornit na jejich práci, aby mohli inspirovat i ostatní.“

Kategorie a ceny

Účastníci mohou zaslat příspěvky do libovolné z následujících kategorií:

  • Reklamní/speciální grafika –  letáky, brožury, loga, panely, reklamní tabule, ocenění, gravírované návrhy a další grafické návrhy související s reklamou, marketingem nebo dekorací prodejního místa
  • Fólie na automobily – návrhy mobilních reklamních tabulí pro potisk osobních a nákladních automobilů, člunů a dalších dopravních prostředků
  • Textilní a módní návrhy – grafické návrhy módních oděvů, výšivek a přímého potisku oděvů
  • Obecné ilustrace a umělecká grafika – umělecké, tvůrčí a jedinečné návrhy
  • Studenti – návrhy přihlášené studenty, kteří jsou oficiálně zaregistrováni ke studiu na vzdělávací instituci
  • Bonusová kategorie: Video zachycující rychlé kreslení –  zrychlená časosběrná videa, která ukazují průběh vytváření návrhu v programu CorelDRAW nebo PHOTO-PAINT X6 (max. 10 minut) Do této kategorie lze přihlásit i návrhy přihlášené do ostatních kategorií.

Hodnocení příspěvků proběhne v červenci 2013 a vítězové budou společností Corel vyhlášeni na konci srpna. V každé kategorii budou vybráni tří vítězové včetně jednoho vítěze hlavní ceny. Celkem tedy bude 18 vítězů.

Vítěz hlavní ceny obdrží kombinovaný plotr Roland VersaStudio BN-20 Desktop, produkt Wilcom Embroidery Studio Designing a 10 000 USD v hotovosti. Ostatní ceny zahrnují produkty společností  Wilcom, SkyFonts, Wacom a Corel.

„Partnerství v rámci mezinárodní soutěže grafických návrhů CorelDRAW nám poskytuje další možnost pomoci návrhářům využít jejich práci na maximum,“ prohlásil Andrew Oransky, ředitel marketingu a správy produktů společnosti Roland. „Produkt VersaStudio, které je součástí hlavní ceny, je univerzální produkční nástroj, který uživatelům produktů společnosti Corel pomůže dále rozšířit jejich možnosti.“

Malým písmem

Veškeré zaslané příspěvky podléhají oficiálním pravidlům uvedeným na adrese www.corel.com/design-contest.

Všechny návrhy musí být zaslány ve formátu CorelDRAW X6 nebo Corel PHOTO-PAINT X6 a přijaty nejpozději v neděli 30. června 2013 do 23:59 (čas na východním pobřeží USA). Vítězné návrhy budou vyhlášeny v sobotu 31. srpna 2013. Účastníci soutěže si mohou zdarma stáhnout plně funkční zkušební verzi sady CorelDRAW Graphics Suite X6 (PHOTO-PAINT je součástí této zkušební verze) na webu soutěže na adrese www.corel.com/design-contest. Nový program předplatného umožňuje účastníkům stáhnout plně funkční verzi sady CorelDRAW Graphics Suite X6 a používat ji celý měsíc nebo rok.

Seznamte se s komunitou uživatelů produktů CorelDRAW

O společnosti Corel

Corel je přední softwarová společnost, která nabízí některé z nejznámějších produktů pro tvorbu grafických návrhů a práci s digitálními médii. Díky kompletnímu portfoliu inovativních produktů si společnost Corel vybudovala pověst dodavatele řešení, se kterými se uživatelé snadno seznamují a které pomáhají dosahovat nových úrovní kreativity a produktivity. Odborníci reagovali na inovativnost, provedení a hodnotu těchto produktů stovkami ocenění.

Produktové řady společnosti Corel, které využívají miliony lidí po celém světě, zahrnují produkty CorelDRAW® Graphics Suite, Corel® Painter®, Corel® PaintShop® Pro, Corel® VideoStudio® a Corel® WordPerfect® Office. Další informace o společnosti Corel naleznete na adrese www.corel.com.

© 2013 Corel Corporation. Všechna práva vyhrazena. Corel, logo Corel, logo Corel s balónem, CorelDRAW, PaintShop, Painter, PHOTO-PAINT, VideoStudio a WordPerfect jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Corel Corporation a/nebo jejích dceřiných společností. Všechny ostatní názvy a registrované či neregistrované ochranné známky slouží pouze k identifikaci a jsou výhradním vlastnictvím jejich příslušných vlastníků.

Media Contact:

Germany, Austria,

Switzerland & Poland

Tim Schade

Senior PR Manager

+44 1628 589849

Tags:

Subscribe