GODZINA DLA ZIEMI Z JULA

Tym razem JULA nakręca do działania na rzecz Ziemi. Razem z nami weź udział w akcji Godzina dla Ziemi i w sobotę 31 marca o 20.30 wyłącz światło. Jula pozostawi tylko około 30% włączonych świateł we wszystkich swoich sklepach.

Jula od początku swojego działania szczególny nacisk kładzie na ochronę środowiska naturalnego. Do tej pory na terenie Szwecji i Norwegii, a teraz także w Polsce chętnie wspiera akcje mające na celu dbałość o naszą planetę. Ta inicjatywa to pierwszy z kroków jakie Jula podejmie w Polsce w celu ochrony naszego bliższego i dalszego otoczenia.

Ponad 5200 miast w 135 krajach na całym świecie wyłączyło lub ograniczyło swoje oświetlenie podczas Godziny dla Ziemi rok temu. Działanie to jest potężnym przesłaniem odnoszącym się do działań dotyczących zmian klimatycznych. Akcja ta pokazuje jak wiele można zrobić, żeby pomóc zwrócić uwagę na problemy naszej planety. W tym roku Godzina dla Ziemi odbędzie się 31 marca od 20.30 do 21.30 i ponownie połączy wszystkich, którym nie obojętny jest los Ziemi. Jula jest jedną z firm, która chętnie przyłączy się do inicjatywy.

Dodatkowe informacje:
Daniel Adamiuk – Country Manager
Tel. 48 22 338 88 10
Email: daniel.adamiuk@jula.com

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. Jula posiada aktualnie 34 sklepy w Szwecji i 13 multimarketów w Norwegii oraz 5 w Polsce. W sklepach JULA Klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów.

About Us

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. Jula posiada aktualnie 43 sklepy w Szwecji i 26 multimarketów w Norwegii oraz 12 w Polsce. W sklepach JULA Klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów.

Subscribe