jula.com sprawia, że życie stanie się łatwiejsze

12 sierpnia Jula zaprezentuje nową stronę internetową.

Zaprojektowaliśmy ją tak, by równie dobrze działała na komputerze, telefonie komórkowy, jak i tablecie. Dzięki zastosowaniu technologii Virtusize jest ona unikalna w swojej branży.

– Posiadanie dobrej strony strony internetowej jest dla nas bardzo ważnie. W 2011 roku Jula zakończyła sprzedaż wysyłkową, ale klienci wykorzystują nasze kanały cyfrowe częściej niż kiedykolwiek – mówi Karl-Johan Blank, prezes koncernu i główny udziałowiec.

Teraz klient będzie mógł przygotować swoją wizytę w sklepie, na przykład korzystając z listy zakupów. Nowa strona umożliwi prostsze i bardziej precyzyjne przeglądanie szerokiego asortymentu marketu Jula. Ciekawą i unikalną funkcją jest technologia Virtusize, która pozwala dobierać rozmiary ubrań. Dzięki temu można sprawdzić, czy ubranie będzie pasować już podczas oglądania go na komputerze lub telefonie komórkowym.

– Umacniamy swoją obecność w świecie cyfrowym. Celem Jula jest ułatwienie życia klientom, na co pozwoli nasza nowa strona internetowa – mówi Joachim Frykberg, dyrektor generalny Jula AB.

Nowa strona internetowa Jula zawiera rozbudowane informacje o sklepach oraz zaawansowane funkcje filtrowania i sortowania, dzięki którym można łatwo wyszukać i porównać produkty oraz zapisać listy zakupów.

– Choć naszym głównym kanałem sprzedaży są sklepy, to obecność w świecie cyfrowym jest dla nas tak samo ważna jak dla wiodących firm handlu elektronicznego. Nasza strona internetowa daje klientom nowe, wygodne narzędzie, które pomoże im w robieniu zakupów. Jest ona bardziej czytelna, łatwiejsza w obsłudze i będzie zawierać wiele przydatnych funkcji. Wszystko to zapewni Jula unikalną pozycję na rynku - mówi Joachim Frykberg.

Aby wizyta w sklepie była jeszcze wygodniejsza, klient może przygotować listę zakupów wraz z kodami kolorów. Może też zapisać historię swojego wyszukiwania oraz paragon i numer artykułu. Co więcej, udoskonalona zostanie opcja „Moje konto”, dostępna dla członków JulaClub.

Pytania prosimy kierować do:

Joachim Frykberg, Dyrektor Zarządzający Jula AB, +46 701-90 29 30, joachim.frykberg@jula.se

Magnus Ljung, Kierownik ds. Informacji, +46 703-80 95 70, magnus.ljung@jula.se

Jula AB jest rodzinną firmą, której główna siedziba i centralny magazyn znajdują się w miejscowości Skara. W swoich multimarketach Jula oferuje majsterkowiczom i profesjonalistom atrakcyjny asortyment w niskich cenach. Firma zatrudnia łącznie około 2400 pracowników w 72 multimarketach: 41 w Szwecji, 20 w Norwegii i 11 w Polsce. W 2013 roku obroty koncernu Jula wyniosły 4,9 miliarda koron szwedzkich, przy zysku około 515 milionów koron.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.jula.com. Najnowszy katalog dostępny jest w najbliższym multimarkecie Jula.

About Us

Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula działa w oparciu o szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, staranny dobór produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.

Subscribe

Media

Media

Quotes

Posiadanie dobrej strony strony internetowej jest dla nas bardzo ważnie. W 2011 roku Jula zakończyła sprzedaż wysyłkową, ale klienci wykorzystują nasze kanały cyfrowe częściej niż kiedykolwiek
Karl-Johan Blank, prezes koncernu i główny udziałowiec
Umacniamy swoją obecność w świecie cyfrowym. Celem Jula jest ułatwienie życia klientom, na co pozwoli nasza nowa strona internetowa
Joachim Frykberg, dyrektor generalny Jula AB