Jula nakręca do działania w Męskich Szopach

W poniedziałek, 13 lutego 2017 roku w Słupsku została otwarta, już druga w Polsce, Męska Szopa. Sieć multimarketów Jula jako partner projektu „Męska Szopa” zapewnia wyposażenie warsztatów obejmujące odpowiednie narzędzia, maszyny i odzież. 

Męska Szopa to inicjatywa, która zrodziła się w Australii, gdzie szybko odniosła ogromny sukces. To miejsca, w których majsterkowicze z najbliższej okolicy mogą bezpłatnie korzystać z w pełni wyposażonego warsztatu, majsterkować i realizować wspólne projekty.  To miejsce spotkań i rozmów, idealne środowisko integracji lokalnej społeczności i zachęta do aktywnego spędzania czasu. Pierwotnie propozycja była tworzona z myślą o seniorach, jednak Męskie Szopy stoją otworem dla wszystkich chętnych.

Ten projekt stanowi doskonałą odpowiedź na potrzebę aktywizacji osób starszych i formę realizacji polityki odpowiedzialnego biznesu, która jest istotną częścią wizji Jula.

Bardzo się cieszę, że Jula ma swój  udział w powstaniu Męskiej Szopy. To ważny społecznie projekt wpisujący się doskonale w filozofię naszej firmy. Jula nakręca do działania – wspaniale, że tym razem mamy szansę „nakręcać” seniorów , mówi Tomasz Wienke, dyrektor generalny Jula Poland.

W przygotowanej i prowadzonej przez Fundację Indygo oraz wspieranej przez Miasto Słupsk, Męskiej Szopie wszyscy chętni mogą odnaleźć i realizować swoją pasję – majsterkowanie - a jednocześnie wzmacniać więzi w lokalnej społeczności. Słupska Męska Szopa jest już drugim tego typu obiektem w Polsce. Pierwsza Męska Szopa powstała w warszawskich Włochach we wrześniu 2016 roku przy wsparciu Jula oraz z inicjatywy Fundacji „Nasza Ziemia”.

Indygowa Męska Szopa w Słupsku na początek będzie otwarta w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 15.00-19.00. Męska Szopa w Warszawie zaprasza wszystkich chętnych w każdy wtorek i czwartek w godzinach 10.00 – 16.00.

Informacje o wydarzeniach i działalności Męskich Szop można śledzić na fanpage’ach:
Warszawa: www.facebook.com/meskaszopa , Słupsk: www.facebook.com/Indygowa-Męska-Szopa

About Us

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. Jula posiada aktualnie 43 sklepy w Szwecji i 26 multimarketów w Norwegii oraz 12 w Polsce. W sklepach JULA Klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów.

Subscribe

Media

Media