NAJWIĘKSZY DARMOWY KATALOG NA POLSKIM RYNKU JULA JESIEŃ-ZIMA 2015 JUŻ W SKLEPACH

Największy w Polsce, składający się aż z 440 stron, darmowy katalog szwedzkiej sieci jest już dostępny w multimarketach JULA. Jesienno-zimowa edycja zawiera aż 14.000 produktów, w tym ponad 1.000 nowości. To już 8 wydany przez JULA w Polsce katalog, i równie, jak poprzednie, atrakcyjny i zaskakujący szeroką gamą produktów.

Nowa kolekcja ubrań dla aktywnych, zbieracz do liści z ręcznym napędem, bransoletka survivalowa, suszarka do grzybów i owoców, designerska gaśnica proszkowa, lusterko na tylnie siedzenie do samochodu, nowa torba wędkarska, to tylko niektóre z nowości, które znalazły się w jesienno-zimowym katalogu JULA. Podobnie jak w sklepie Klienci znajdą w nim bardzo zróżnicowany asortyment; narzędzia do remontu domu, ogrodu czy garażu, sprzęt sportowy, produkty biurowe, AGD a także akcesoria motoryzacyjne. W JULA „coś” dla siebie odnajdą między innymi wielbiciele gotowania, żeglarstwa, jazdy na rowerze, myśliwi, wędkarze, ogrodnicy czy pasjonaci motoryzacji. Warto wspomnieć również o tym, że w ofercie sieć posiada wiele silnych marek własnych - niedostępnych w innych sklepach, a odznaczających się wysoką jakością, dlatego tym bardziej warto odwiedzić JULA.

Ukazanie się katalogu to dla nas bardzo ważny i szczególny moment. Dwa razy w roku na naszych Klientów przygotowujemy katalog, w którym prezentujemy wszystkie nasze produkty wraz z ich szczegółowym opisem. Daje to wyjątkową możliwość przejrzenia całego naszego asortymentu. Dodatkowo, z każdym nowym wydaniem, wprowadzamy szeroką gamę nowych, ciekawych produktów, które mają na celu ułatwianie i ulepszenie naszej codzienności. Również w tym roku na Klientów czeka wiele niespodzianek, na przykład zupełnie nowa kategoria ubrań dla aktywnych naszej marki własnej STAY FIT Bluewear czy całkowicie zmieniony dział akcesoriów biurowych - mówi Tomasz Wienke Country Manager JULA Poland.

Aby ułatwić oglądanie i szukanie, katalog, podobnie jak oferta w samym sklepie, podzielony został na 8 części tematycznych: Narzędzia i maszyny, Artykuły budowlane i farby, Elektryka i oświetlenie, Odzież artykuły BHP, Ogród, Wypoczynek, Artykuły motoryzacyjne oraz AGD i RTV. Tak szeroki asortyment nie pozostawia wątpliwości, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

***

Jula – szwedzka sieć multimarketów posiada w Polsce obecnie 12 sklepów w: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Słupsku, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Bielsku-Białej, Szczecinie oraz Kielcach. W JULA Klienci znajdą wszystko to, co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza i sportowa oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to nowy format sklepów na polskim rynku.

About Us

Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula działa w oparciu o szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, staranny dobór produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.

Subscribe

Media

Media