Armas kevadine pesu

Lindexi kevadhooaja 2014 pesukollektsioonis näeme mitmeid moeuudiseid.

“Alustame hooaega romantilises stiilis kollektsioonidega. Nende üldmulje on pehme ja ülinaiselik, mustrid on aasiapärased ja näevad välja nagu käsitsi maalitud. Mõistagi seame kogu hooajal fookusesse paljud oma parimate põhiesemete seast,” ütleb Lindexi kujundusjuht Nina Starck.

Kevadromanss

See Lindexi kevadise pesukollektsiooni suund jaguneb kaheks haruks.

Uusromantika teema all näeme naiselikke värve, lõikeid, detaile ja mustreid. Läbipaistvus, pits, pastelsed toonid ja käsitsi maalitud välimusega mustrid annavad sellele kollektsioonile pehme ilme. Samuti kogeme värsket ja särtsakat kevadhommikut, kus meie peade kohal laiub sinine taevas. Värvipaletis väljendavad kevadtunnet helesinine, valge ja õrnroosa.

Ülinaiselik ja luksuslik on märksõnad, mis kirjeldavad kõige paremini romantilise pesukollektsiooni teist haru. Klassikalised pesuvärvid nagu pärlvalge ja õrnroosa ning helesinise varjundid segunevad helehalliga. Välimuse loovad mattide ja läikivate pindade kombineerimine ning puhaste pindadega struktuurid. Kombineerige selle kollektsiooni esemeid uue, õmblusteta, romantilise pesuga ning tulemuseks on värske ja uus välimus.

Põhiesemete hulgast parimad

Lindexi uute põhiliste pesuesemete kujunduses on kasutatud nii õmblusteta mikrokiudu ja pitsi, puuvilla kui ka õmblusteta disaine. Meie jaoks on äärmiselt oluline kõrge kvaliteet ja täpselt viimistletud detailid. Aktsenti lisavad värvid ja mustrid annavad kollektsioonile kaasaegse välimuse.

See osa kevadkollektsioonidest ei sisalda mitte üksnes arvukalt järeleproovitud lemmikuid, vaid ka uute lõigetega tooteid.

So.U

See Lindexi pesukollektsioonide nooruslik ja rõõmsameelne osa esitleb hooaja alguses värviküllust, mida on kombineeritud uudsel moel.

Troopiline džungel kohtub linnatänavatega – selle kollektsiooni inspiratsiooniallikas on nii noorte linlik ja mõnikord mässumeelne kultuur kui ka troopilised erksad värvid ja julged mustrid. Võtmeesemed on õmblusteta, samuti pitsilised pehmed rinnahoidjad. Mustad, valged ja erkroosad rinnahoidjad sobituvad kokku kujundusliku värskenduskuuri läbinud kamuflaaž- ja loomamustrite ning Aafrika-teemaliste graafiliste mustritega.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe