Išskirtinė „Lindex“ darbuotojų (modelių) kampanija

Šį pavasarį „Lindex“ pradeda išskirtinę kampaniją, kurios modeliais taps „Lindex“ darbuotojos. Ja norima pasakyti, kad kiekviena moteris turi rasti tobulą liemenėlę kiekvienai progai. Tai padaryti bus lengviau – pristatomas naujas „Lindex“ liemenėlių asortimentas ir naujas liemenėlių pateikimo būdas parduotuvėse ir internete.

„Lindex“ darbuotojos turi galimybę patirti visiškai kitokią ir jaudinančią darbo dieną. Jų buvo paprašyta tapti modeliais „Lindex“ kampanijoje „Bra-volution“. Šia kompanija siekiama, kad moterys rastų savo tobulą liemenėlę. Susidomėjimas buvo labai didelis ir į Stokholme vykstančią atranką atvyko 45 darbuotojos. Iš šių darbuotojų bus pasirinkti penki modeliai, kurie po penkių savaičių dalyvaus fotosesijoje Londone.

– Visada norėjome įtraukti darbuotojus į įvairias „Lindex“ veiklos sritis. Taip pasinaudojame darbuotojų kūrybingumu ir atsidavimu ir kartu suteikiame joms galimybę išbandyti kažką tokio, kas paprastai yra visiškai nesusiję su jų kasdieniu darbu parduotuvėje arba biure, –teigė „Lindex“ personalo vadovė Sofia Brax.

Šia liemenėlių kampanija visos moterys skatinamos rasti tobulai jų poreikiams tinkančią liemenėlę. Tai padaryti bus lengviau, nes „Lindex“ naudos naują apatinio trikotažo pristatymo būdą – jis bus pagrįstas klienčių poreikiais ir norais, taip pat „Lindex“ darbuotojų patirtimi.

– Mūsų darbuotojos yra apatinio trikotažo žinovės. Kai teko rasti liemenėlę, tinkančią pagal skirtingus moterų poreikius ir kūnus, natūraliai kilo sprendimas leisti šioje kampanijoje dalyvauti mūsų darbuotojoms ir parodyti skirtingus liemenėlių dydžius ir modelius, – teigė „Lindex“ Dizaino ir pirkimų vadovė Inger Lundqvist.

– Buvo labai smagu dalyvauti profesionalioje fotosesijoje. Radau tobulai man tinkančią liemenėlę ir tikiuosi, kad mano dalyvavimas šioje kampanijoje įkvėps mūsų klientes surasti joms tinkantį modelį, – teigė „Lindex“ Sigita Paskauskaite ir viena iš šios kampanijos modelių.

Kampanija prasidės gegužės mėnesį ir bus skelbiama įvairiais kanalais – spaudoje, lauko reklamose, parduotuvėse ir internete. Nuo gegužės mėnesio naujasis asortimentas pasirodys „Lindex“ parduotuvėse ir www.lindex.com.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media