Jean Paul Gaultier dla  Lindex- wszystkie zdjęcia kampanii

W dniu 8 października  efekty dotychczasowej współpracy Lindex z projektantem Jean Paul Gaultierem ukażą się w sklepach Lindex na całym świecie oraz na stronie internetowej lindex.com.  Te dwie marki połączyły siły, aby wspólnie walczyć przeciwko rakowi piersi. 10% ceny ze sprzedaży zostanie przekazane na badania nad rakiem piersi. 

- To wspaniałe i radosne doświadczenie - tworzyć kolekcję, która interpretuje moje kody dla Lindex, a jednocześnie brać udział w walce z rakiem piersi. Kolekcja przedstawia małą garderobę według Gaultiera, z typowymi dla mnie elementami, ale zinterpretowanymi w zupełnie nowy sposób. Mamy tu klasyczny pasek żeglarski, oraz bardziej graficzny, w niektórych ubraniach połączony z tatuażem, który jest moim ulubionym - mówi Jean Paul Gaultier.

Zdjęcia do kampanii, w której udział bierze kultowa modelka Karen Elson, zostały wykonane przez Jasona Kibblera w Paryżu latem 2014 roku.

Kolekcja Jean Paul Gaultier dla Lindex składa się z odzieży damskiej, odzieży dziecięcej, dodatków i bielizny. W kolekcji znajdzie się również Różowa Bransoletka, a cały zysk z jej sprzedaży zostanie przekazany na badania nad rakiem piersi.    

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 480 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com