Jean Paul Gaultier pripravuje kolekciu pre spoločnosť Lindex

Spoločnosť Lindex sa chystá osláviť svojich 60 rokov vo svete módy vo veľkom štýle, preto sme pri príprave kolekcie na jeseň 2014 spojili sily s jedným z najväčších a najvýraznejších mien módneho priemyslu – Jeanom Paulom Gaultierom.

– Je to skvelá a zábavná skúsenosť, vytvárať pre spoločnosť Lindex kolekciu, ktorá nesie moju pečať a zároveň sa zapájať do boja proti rakovine prsníka. Verím, že sa nám podarilo nájsť tú správnu kombináciu týchto prvkov a výsledná kolekcia je odvážna, elegantná a silná, presne ako zákazníčka značky Lindex, vyjadril sa Jean Paul Gaultier.

Spoločnosť Lindex sa v roku 2014 dožíva 60 rokov a na jeseň plánuje veľkú oslavu, na ktorej chce prezentovať minulosť, prítomnosť a budúcnosť značky Lindex. Na oslavu budú pozvaní priatelia značky Lindex; jej partneri, zamestnanci a zákazníci, a jej súčasťou budú aj výsledky návrhárskej spolupráce s Jeanom Paulom Gaultierom.

– Je pre nás veľkou cťou môcť pri príležitosti našich 60. narodenín pracovať po boku takej návrhárskej ikony. Značka Jean Paul Gaultier v sebe nesie silný pocit energie a sebavedomia, ktoré sa skvelo zhodujú so značkou Lindex a jej smerovaním, hovorí Nina Starck, riaditeľka dizajnu v spoločnosti Lindex.

Kolekcia od Jeana Paula Gaultiera pre spoločnosť Lindex obsahuje oblečenie pre ženy a deti, doplnky a spodnú bielizeň. Kolekcia bude uvedená na trh vo vybraných obchodoch a na lokalite lindex.com 8. októbra 2014 a jej kúpou podporíte boj proti rakovine prsníka, keďže 10 % predajnej ceny putuje na výskum tohto ochorenia. Na Slovensku bude 10%  z výťažku predaja kolekcie venovaný na podporu tých programov a projektov Ligy proti rakovine, cieľom ktorých je  podpora a pomoc ženám, bojujúcim s rakovinou prsníka.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media