Jeano Paulo Gaultier kolekcija, sukurta bendrovei „Lindex“. Pirmosios nuotraukos

Šį rudenį bendrovė „Lindex“ bendradarbiauja su žymiuoju Jeanu Paulu Gaultier ir pristato kolekciją, pasižyminčią šio dizainerio kūrybai būdingais raštais ir užslėptais kodais. Visai neseniai pasaulio šviesą išvydo trys minėtos kampanijos nuotraukos, kuriose pozuoja mylimas Gaultier modelis Karena Elson.

„Tai nedidelė kolekcija, kuriai būdingi mano kodai, tik šįkart jie kitaip interpretuoti. Yra ir klasikinių jūreiviškų, ir labiau grafinių dryžių, kurie kartais derinami su tatuiruočių tipo raštais, mano mėgstamiausiais“, teigia Jeanas Paulas Gaultier. 

Bendrovei „Lindex“ Jeano Paulo Gaultier sukurtą kolekciją sudaro moteriški, vaikiški ir apatiniai drabužiai bei aksesuarai. Ji išsiskiria ne tik savo raštais, bet ir išraiškingomis detalėmis, pavyzdžiui, užtrauktukais ar vienintelės ir nepakartojamos Madonnos išpopuliarintais kūgio formos liemenėlių kaušeliais.

„Kurti tokią kolekciją buvo tikras iššūkis gerąja prasme, nes turėjau galimybę dirbti su žmonėmis iš kitokios aplinkos, taip pat ieškoti sprendimų, kad mano sukurti drabužiai būtų prieinami kainos prasme“, pasakoja Jeanas Paulas Gaultier.

Šiais metais kovai prieš krūties vėžį bendrovė ketina skirti 10 proc. pelno, uždirbto prekiaujant Jeano Paulo Gaultier jai sukurta kolekcija. Šiam tikslui bus skirtas ir visas pelnas, uždirbtas pardavus rožines apyrankes – specialų šios kolekcijos aksesuarą.  

Jeano Paulo Gaultier sukurta kolekcija „Lindex“ parduotuvėje Lietuvoje, esančioje PC „Go9“, Vilniuje, ir interneto prekyvietėje lindex.com bus pristatyta spalio 8 dieną.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 480 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media