Juodų kelnių kolekcija

Juodos kelnės – amžina klasika ir vienas pagrindinių elementų kiekvienos moters garderobe. Šį rudenį „Lindex“ išleidžia juodų kelnių kolekciją – joje rasite visus stilius ir modelius, kurių reikia jūsų ansambliui užbaigti. „Lindex“ dizaino komanda papildė kolekciją įvairiomis detalėmis, pvz., auksiniais apvadais, sagomis ir užtrauktukais, taip pat dryžuotais pamušalais ir kitomis iš vyriškų kostiumų pasiskolintomis detalėmis.

 

Čia kiekviena ras savo mėgstamiausią modelį ar net du:

Siauros kelnės – tobulai priglundančios siauros kelnės šį rudenį madingai dėvimos su per dideliu megztiniu.

Penkių kišenių kelnės – dengti siauri džinsai, suteikiantys siluetui ir aprangai rokeriško atspalvio.

Klasikinės kelnės – klasikinės kostiuminės kelnės, pasiskolintos iš vyriškos aprangos. Pridėkite baltą palaidinę ir aukštakulnius – atrodysite moteriškai ir elegantiškai.

Siaurėjančios kelnės – platus viršus, siaura apačia – tokios patogios, kad nenorėsite be jų gyventi. Su šiomis kelnėmis atrodysite labai atsinaujinusi.

Plačių klešnių kelnės – šio sezono naujiena, dėvėkite jas su bet kokiais vaizdingais marškinėliais.

Laisvos kelnės visada bus kolekcijos dalis, jos tinka su bet kuo ir tobulai atrodo ant bet kokios figūros.

„Mūsų dizaino komanda išties labai stengėsi, kad sukurtų šią juodų kelnių, be kurių neįmanoma gyventi, kolekciją. Išsirinkite mėgiamą stilių ir dėvėkite su trumpu švarkeliu, kuris šį rudenį yra tiesiog būtinas. Taip sukursite puikų įvaizdį, kuris tiks visam sezonui“, – teigia „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė Nina Starck. 

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe