Karen Elson dla kolekcji Christmas Story Lindex

Lindex kontynuuje współpracę z supermodelką Karen Elson, która jest, wraz z Liyą Kebede, twarzą tegorocznej kampanii Christmas Story.

- Karen Elson to jedna z najbardziej kultowych modelek na świecie, a jej styl i pewność siebie dobrze pasują do marki Lindex. Bardzo się cieszymy, że możemy kontynuować współpracę z nią, w nadchodzącej kampanii bożonarodzeniowej - mówi Johan Hallin, Dyrektor Działu Koncepcji i Marketingu w Lindex.

Kolekcja bożonarodzeniowa obejmuje bieliznę dla pań i dzieci oraz elementy zimowej garderoby - od wygodnych dzianin po wytworne dżerseje, które dodadzą Ci stylu i elegancji, gdy spadnie temperatura. Kolory takie, jak zimowa biel, szary, beż i szampański nadają przytulnego wyglądu, a metalowe dodają blasku wakacji.

Zdjęcia do kampanii Christmas Story wykonał w Londynie fotograf Bjarne Jonasson, a kolekcja pojawi się w sprzedaży w sklepach na całym świecie oraz na lindex.com w 47 tygodniu.

Więcej informacji na stronie Lindex Newsroom 

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 480 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 480 stores in 18 markets. Our business concept is to offer inspiring and affordable fashion to fashion conscious women. Lindex assortment includes several different concepts within within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com