Karen Elson pre kolekciu Vianočný príbeh od spoločnosti Lindex

Lindex pokračuje v spolupráci so špičkovou modelkou Karen Elson, ktorá spolu s Liyou Kebede predstavuje tvár tohtoročnej kampane s názvom Vianočný príbeh.

- Karen Elson je jednou z najznámejších modeliek sveta a jej štýl a sebavedomie dobre harmonizujú so značkou Lindex. Sme veľmi radi, že sme v rámci nadchádzajúcej vianočnej kampane mohli pokračovať v spolupráci s touto modelkou, hovorí Johan Hallin, riaditeľ koncepcie a marketingu v spoločnosti Lindex.

Vianočná kolekcia obsahuje dámske a detské odevy, spodnú bielizeň, rovnako ako hity zimného šatníka, a to od príjemných a teplých pletenín až po okúzľujúce modely z džerseja, vďaka ktorým budete štýlová a elegantná aj v chladnom počasí. Farby ako zimná biela, šedá, béžová a šampanské vyvolávajú pocit príjemného pohodlia a kovová zas dodáva nádych sviatočného lesku.

Autorom snímok kampane Vianočný príbeh, ktoré vznikli v Londýne, je fotograf Bjarne Jonasson, a predaj kolekcie v obchodoch po celom svete a na internetových stránkach lindex.com sa začne v 47. týždni.

Viac obrázkov nájdete na webových stránkach Lindex Newsroom

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 5 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com