Karlie Kloss w jesiennej kampanii Lindex Autumn Hitlist

Nadeszła jesień, a wraz z nią pojawiła się nowa kolekcja. Z ogromną przyjemnością prezentujemy 10 obowiązkowych elementów garderoby z jesiennej kampanii Autumn Hitlist, z udziałem Karlie Kloss.

- Mamy do czynienia z bardzo interesującą zmianą linii sylwetki, nawiązującą do mody lat 70. XX wieku. To będzie wyzwanie dla Waszej garderoby i zmieni sposób, w jaki dobieracie stroje Za pomocą tych ważnych elementów, można łatwo i w bardzo elegancki sposób wprowadzić zmiany.  Nasza kampania opiera się na tych 10 obowiązkowych elementach jesiennej garderoby, które w łatwy sposób można łączyć i dopasowywać - mówi Nina Starck, szefowa Działu Projektowania w Lindex.

Obowiązkowe elementy jesiennej garderoby to:

-  Modna peleryna-poncho

-  Tunika bez rękawów

-  Przytulny golf

-  Modny płaszcz

-  Golf na co dzień

-  Obowiązkowe dzwony

-  Klasyczna krata

-  Eleganckie szare poncho

-  Idealna dwurzędowa kurtka

-  Elegancki top

Fotograf: Nico Bustos

CD: Mooks Hanifiah, Wednesday Agency

Modelka: Karlie Kloss

Stylistka: Maya Zepinic

Włosy: Syd Hayes

Makijaż: Gemma Smith-Edhouse

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 490 sklepów w 18 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com