Kate Hudson dla Lindex - Wiosna i Lato 2014

Lindex wybrał współpracę ze światowej sławy aktorką, Kate Hudson, jako modelką i muzą w wielkiej kampanii Wiosna i Lato, która 19 marca rozpocznie się w sklepach Lindex na całym świecie oraz na lindex.com.

Dzięki ciepłej i prawdziwej osobowości, jak również niezaprzeczalnemu talentowi i urodzie, ta nominowana do Oscara aktorka i matka dwójki dzieci, jest doskonałą modelką i muzą w wiosennej i letniej kolekcji Lindex.

- Jesteśmy zachwyceni współpracą z Kate Hudson tej wiosny. Uważam, że Kate wyraża naszą modę w doskonały sposób, zarówno przez swoje ciepło i błyskotliwą osobowość, jak i oczywiste wyczucie stylu - mówi Johan Hallin, Dyrektor ds. koncepcji i marketingu w Lindex.  

Transatlantycki styl życia Kate daje inspirację dla jej charakterystycznego stylu. Dzieląc swój czas pomiędzy Londyn i Los Angeles, Kate łączy kalifornijski, gwiazdorski przepych, z europejską elegancją. Oprócz aktorstwa, życiową pasją Kate jest moda.

- Ta kolekcja jest tak świeża i niepowtarzalna - mówi Kate Hudson. - Przemawia do wielu typów kobiet ze wszystkich środowisk, w modny, a jednocześnie przystępny sposób.

Kate Hudson pozostanie z Lindex przez trzy kolekcje. Pierwsza kolekcja stanowi świeżą interpretację stylu boho o bogatej, ostrej kolorystyce, w połączeniu z charakterystycznymi elementami we wzór paisley, ręczną dzianiną i haftem. Styl następnej kolekcji ma bardziej miejski charakter. Są tu luźne spodnie, elementy z dżerseju, ubrania warstwowe i subtelna domieszka odzieży sportowej. Ostatnia kolekcja jest zabawna i flirciarska, o wyraźnej japońskiej inspiracji. Charakterystyczne elementy to luźne kurtki typu kimono z motywem kwiatowym, gładkie bluzki, proste, przycięte spodnie i asymetryczne linie dołu sukienek i spódnic.

- Bardzo podobała mi się współpraca z Lindex przy tej kampanii. Elementy garderoby są inspirowane niezobowiązującą elegancją i stylem boho. Są powiewne, ale nie pozbawione struktury. To bardzo wyrazista linia. Myślę, że kobiety ją pokochają - mówi Kate Hudson.  

Kolekcja Wiosna i Lato 2014 pojawi się we wszystkich sklepach Lindex na 16 rynkach, jak również na lindex.com, 19 marca.

Najważniejsze fakty dotyczące kampanii

Fotograf, zdjęcia do kampanii: Giampaolo Sgura

Reżyser, filmy: Andy Margetson

CD: Mooks Hanifiah, Wednesday Creative Agency

Kampania została zrealizowana w Spring Studios w Londynie

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z:

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości znajdą Państwo w sekcji Newsroom na stronie internetowej Lindex.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 470 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com