Kate Hudson ja Lindexi kevad-suvine kollektsioon 2014

Lindex on otsustanud teha koostööd maailmakuulsa Kate Hudsoniga, kellest saab modell ja muusa meie suurele kevad-suvisele kampaaniale, mis käivitub Lindexi kauplustes üle maailma ja veebipoes lindex.com 19. märtsil.

See Oscari nominatsiooniga näitleja ja kahe lapse ema on soe ja vahetu isiksus, aga ka väga kaunis ja andekas näitleja. Ta sobib täiuslikult Lindexi kevad-suvise kampaania modelliks ja muusaks.

"Meile pakub sel kevadel koostöö Kate Hudsoniga suurt põnevust. Ma arvan, et Kate väljendab meie moekontseptsiooni täiuslikult, nii oma sooja ja sädeleva isiksusega kui ka ilmselgelt väga hea stiilitajuga," ütles Lindexi kontseptsiooni- ja turundusdirektor Johan Hallin. 

Kate'i atlandi-ülene elustiil on aidanud tal luua oma isikliku stiili. Oma aega Londoni ja Los Angelese vahel jagav Kate ühendab omavahel California punase vaiba glamuuri ja euroopaliku šiki. Näitlemise kõrvalt on mood olnud Kate'i jaoks terve elu väga oluline.

"See kollektsioon on nii värske ja unikaalne," ütles Kate Hudson. "See kõnetab väga paljusid eri tüüpi naisi kõigilt elualadelt ühtaegu moodsal ja kättesaadaval viisil."

Kate Hudsoni koostöö Lindexiga on planeeritud kolme kollektsiooni jaoks. Esimene kollektsioon on boheemliku trendi värske tõlgendus rikkalike, vürtsikate värvide ning silmahakkavate, hoogsate kudumite ja tikanditega. Teise kollektsiooni stiil on linnalikum, sellesse kuuluvad mugavad püksid ja trikotaažist esemed; märksõnaks on kihilisus, samuti leiab vihjeid spordirõivastele. Kolmas kollektsioon aga on lõbus ja flirtiv, tugevate mõjutustega Jaapanist. Iseloomulikeks detailideks on avarad, lillemustriga kimono-jakid, õhulised pluusid, sirged, ülalpool pahkluud lõppevate säärtega püksid ning seelikute ja kleitide ebasümmeetriline alläär.

 "Mulle on koostöö Lindexiga selle kampaania raames olnud väga nauditav. Rõivad on inspireeritud mugavatest ja šikkidest, boheemlikest trendidest, voogavad ja samas teatud määral struktureeritud. See on väga väljendusrikas kollektsioon, ma usun, et see meeldib naistele väga," ütles Kate Hudson.  

2014. aasta kevad-suvine kollektsioon tuleb Lindexi kõigis kauplustes 16 riigis, samuti veebipoes lindex.com müüki 19. märtsil. 

Styling videos:

http://www.youtube.com/watch?v=F5ifCSAXwkU

http://www.youtube.com/watch?v=MwJeFN0tZpM

http://www.youtube.com/watch?v=pui3lsUloPc

http://www.youtube.com/watch?v=CMfVPVhplK8

Lühifaktid kampaania kohta:

 Kampaaniapiltide fotograaf: Giampaolo Sgura

Videorežissöör: Andy Margetson

Agentuuri loovjuht: Mooks Hanifiah, Wednesday Creative Agency

Kampaania materjalid filmiti ja pildistati Londonis, Spring Studios.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com