Klientki Lindex jako modelki w nowej kampanii bielizny

Lindex korzysta z nowego podejścia i zamierza kontynuować zeszłoroczny sukces kampanii bielizny Bra-volution nową kampanią, na czas której zamierza zaangażować klientki, które zaprezentują kolekcję bielizny na wiosnę 2016.

W ciągu ostatnich dwóch lat marka Lindex angażowała swoje pracownice jako modelki prezentujące nową koncepcję doboru modelu - Bra-volution. Kampanie Bra-volution odniosły duży sukces pod względem sprzedaży, ale również dla klientek, gdyż jasność koncepcji sprawia, że łatwiej jest znaleźć swój ulubiony model.

- Chcemy zainspirować jeszcze więcej kobiet do znalezienia swojego ulubionego biustonosza i tym razem zrobimy to razem z naszymi klientkami. Przekaz kampanii powinien być osobisty i inspirujący. Zachęcamy do udziału wszystkie panie i mamy nadzieję na liczny odzew - mówi Anne-Kathrine Ahlmark, Kierownik Działu Marketingu w Lindex.

Klientki, które zostaną ostatecznie wybrane do wiosennej kampanii, wezmą udział w unikalnym wydarzeniu modowym, gdzie przez jeden dzień będą modelkami.

- Paniami wybranymi do udziału w kampanii zajmie się fantastyczny zespół stylistów fryzjerskich, wizażystów i fotografów. Chcemy podarować im dzień wolny od codzienności i naprawdę pozwolić im poczuć się przez jeden dzień jak gwiazdy - mówi Lena Wall, Kierownik Projektu kampanii w Lindex.

Kampania i wiosenna kolekcja zawita do sklepów Lindex i na lindex.com 4 lutego.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 490 sklepów w 18 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media