„Lindex“ – 60 metų mados pasaulyje

2014 m. bendrovei „Lindex“ sukanka 60 metų, tad ji ketina įspūdingai paminėti „Lindex“ prekių ženklo praeitį, dabartį ir ateitį.

Šventė prasidės rugsėjo 1 d. nuo kampanijos „Lindex“ – 60 metų mados pasaulyje, kurios mados akcentai bus kaip niekad stiprūs ir juos pristatys modeliai Hilary Rhoda, Andreea Diaconu ir Anne Vyalitsyna

„Šios kolekcijos pagrindas – būtiniausi rūbai, kuriuos galima dėvėti su bet kuo ir kurie tinka prie jau spintoje esančių drabužių. Tai buvo mūsų iššūkis – surasti ir sukurti šiam rudeniui tobulus aprangos elementus, ir aš labai didžiuojuosi šia kolekcija, kurioje akcentuojama viskas, kas yra svarbiausia „Lindex“, teigia „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė Nina Starck.

2014-ieji – jubiliejiniai metai bendrovei „Lindex“. Nuo veiklos pradžios 1954 metais bendrovė nuolatos vystėsi, tobulėjo ir kėlė sau iššūkius. Kurdama sėkmingas kolekcijas ir kampanijas, „Lindex“ pelnė pripažinimą kaip stipriai į madą orientuotas prekių ženklas. Švęsdama savo jubiliejų. „Lindex“ nori ne tik paminėti 60 metų mados srityje, bet ir švęsti savo ateitį.

Su nepaprastu pasididžiavimu „Lindex“ žiūri į 60 savo istorijos metų ir regi, kaip bendrovė nuolatos vystėsi. Bet mūsų kelionė šiais jubiliejiniais metais nesibaigia, mes džiaugiamės dideliais planais ateičiai ir nekantraudami laukiame pirmosios parduotuvės Londone atidarymo“, teigia „Lindex“ generalinis direktorius Ingvaras Larssonas.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media