Lindex – 60 rokov v móde

V roku 2014 oslavuje značka Lindex 60 rokov vo svete módy a pripravuje veľkú oslavu, ktorou chce manifestovať minulosť, prítomnosť aj budúcnosť značky Lindex.

Oslava sa začne 1. septembra spustením kampane Lindex – 60 rokov súčasťou módy s doteraz najsilnejšími módnymi prejavmi, pričom v kampani predvádzajú odevy modelky Hilary Rhoda, Andreea Diaconu a Anne Vyalitsyna.

„Esenciou tejto kolekcie sú neprekonateľné kusy, ktoré môžete nosiť v kombinácii s čímkoľvek a ktoré ladia so všetkým oblečením vo vašich skriniach. Nebolo ľahké nájsť a vytvoriť tieto dokonalé návrhy pre jeseň a na túto kolekciu som veľmi pyšná, plne vystihuje podstatu značky Lindex“, hovorí Nina Starck, vedúca oddelenia návrhu Lindex.

Rok 2014 je pre Lindex jubilejným rokom. Od svojho vzniku roku 1954 sa spoločnosť neustále vyvíjala, rozvíjala a sama seba vyzývala. Svojimi úspešnými kolekciami a kampaňami sa spoločnosti Lindex podarilo vytvoriť značku so silnou pozíciou v centre pozornosti módy. Počas tohto výročia Lindex neplánuje osláviť iba svojich 60 rokov v móde, ale tiež svoju budúcnosť.

„S nesmiernou pýchou sa Lindex pozerá späť na uplynulých 60 rokov a vidí, ako sa spoločnosť neustále vyvíjala. Týmto sa to však nekončí, toto výročie oslavujeme spoločne s tvorením veľkých plánov do budúcnosti a tešíme sa na otvorenie novźch predajní Lindex na nových trhoch“, hovorí Ingvar Larsson, generálny riaditeľ spoločnosti Lindex.

Ďalšie obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media