Lindex 60 gadi modes industrijā

2014. gadā Lindex aprit 60 gadi, un tam par godu uzņēmums rīkos lielas svinības, lai demonstrētu Lindex zīmola pagātni, tagadni un nākotni.

Svinības sāksies 1. septembrī ar kampaņu „Lindex 60 gadi modes industrijā”, kurā modes tendences ir izteiktākas nekā jebkad agrāk. Kampaņu veido Hilarija Roda (Hilary Rhoda), Andrea Djakonu (Andreea Diaconu) un Anna Vjaļicina (Anne Vyalitsyna).

„Šīs kolekcijas pamatā ir aktuālie apģērbi, ko var valkāt kopā ar it visu un kas sader ar jūsu garderobē jau esošajiem apģērbiem. Mūsu izaicinājums bija atrast un radīt ideālus rudens apģērbus, un esmu ļoti lepna par kolekciju, kas pauž Lindex būtību,” saka Nina Stārka (Nina Starck), Lindex dizaina nodaļas vadītāja.

2014. gads Lindex ir jubilejas gads. Kopš uzņēmuma dibināšanas 1954. gadā tas ir pastāvīgi audzis, pilnveidojies un izaicinājis pats sevi. Pateicoties veiksmīgām kolekcijām un kampaņām, Lindex sevi ir pozicionējis kā zīmolu, kas izteikti fokusējas uz modi. Šajā gadadienā Lindex vēlas atzīmēt ne tikai pavadītos 60 gadus modes industrijā, bet arī savas nākotnes ieceres.

Lindex ar neizsakāmu lepnumu atskatās uz šiem 60 gadiem. Mēs redzam, kā uzņēmums ir pastāvīgi audzis un attīstījies. Tieši tāpēc mēs negrasāmies apstāties un šo gadskārtu svinam ar lieliem nākotnes plāniem. Mēs gaidām pirmā veikala atvēršanu un atklāšanu Londonā,” atklāj Ingvars Larsons (Ingvar Larsson), Lindex izpilddirektors.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media