Lindex Extended – nový módní koncept u společnosti Lindex

Slova moderní a stylový skvěle vystihují nový módní koncept Lindex Extended, jenž je módní nástavbou dalších kolekcí společnosti Lindex.

Zde se mrkněte na film Lindex Extended!

„Máme ještě větší šmrnc, ještě více jdeme po módnosti, ale především chceme přidat oblečení, z něhož budete mít pocit, že byste kvůli němu ušli světa kraj. Oděvy, kterou jsou právě teď a právě tady,“ říká Nina Starck, ředitelka designu ve společnosti Lindex.

Kolekce Extended je městským doplňkem ostatních kolekcí společnosti Lindex a charakterizuje ho snadnost oblékání a svěží, módní vzhled. Oděvy našly svoji inspiraci v pouliční módě evropských metropolí.

„Chceme našim zákazníkům nabídnout trendy oblečení, ve kterém by se mohli cítit stylově. Vidíme, že dnešní ženy se do značné míry nechávají inspirovat fotografiemi ve streetovém stylu, což podle mého názoru souvisí s tím, že takto vyobrazované oblečení se skutečně nosí. A přesně toho chceme s Lindex Extended dosáhnout,“ říká Nina Starck.

Módní vzhled v rámci Lindex Extended spočívá v přizpůsobení módních trendů tak, aby vyhovovaly skutečným ženám. Nabízí tedy propracované látky a povrchy. Styl vyjadřuje pozitivní energii, vypadá zajímavě a budí dojem, že se v něm člověk cítí příjemně.

První kolekce Extended skládající se z 10 kousků pracuje s neutrálním barevným schématem vyvedeným v černé, šedé a krémové barvě. Mezi charakteristické a výrazné detaily patří hluboký výstřih na zadním dílu obou šatů a topů, a také atraktivní doplňky, které upoutají.      

Lindex Extended se bude prodávat na webu lindex.com a ve vybraných prodejnách ve Švédsku, Norsku, Finsku, v Pobaltí a v Rusku. První uvedení na trh je naplánováno na 6. týden, následující pak v týdnu sedmnáctém.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 470 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe