Lindex Extended - nowa koncepcja mody w Lindex

"Nowoczesna i stylowa" - te przymiotniki dobrze opisują nową koncepcję mody Lindex Extended, która stanowi rozszerzenie innych kolekcji Lindex.

Rzuć okiem na film o Lindex Extended!

- Jesteśmy trochę bardziej awangardowi, trochę bardziej świadomi w kwestii mody, ale przede wszystkim chcemy, aby klientki "chorowały" na nasze ubrania. Odzież, która jest idealna, już teraz - mówi Nina Starck, szefowa Działu Projektowania w Lindex.

Extended to miejskie uzupełnienie innych kolekcji Lindex. Charakteryzuje się łatwością noszenia oraz świeżym i efektownym wyglądem. Odzież inspirowana jest modą uliczną z europejskich stolic mody.

- Chcemy zaoferować naszym klientkom rzucającą się w oczy, modną odzież, w której poczują się stylowo. Widzimy, że dzisiejsze kobiety mocno czerpią inspirację z kreacji w ulicznym stylu, co moim zdaniem ma związek z faktem, że są one noszone w realnych sytuacjach. To dokładnie chcemy osiągnąć w Lindex Extended - mówi Nina Starck.

Modny wygląd w Lindex Extended to dopasowanie trendów w modzie do potrzeb prawdziwych kobiet, z zastosowaniem odpowiednich tkanin i wykończeń. Styl niesie pozytywną energię i odczucie dobrego wyglądu i samopoczucia.

Pierwsza kolekcja Extended zawiera 10 modeli w neutralnych kolorach: czarnym, szarym i kremowym. Istotne detale to głęboki dekolt na plecach zarówno w sukienkach, jak i bluzkach oraz dodatki przyciągające wzrok.      

Lindex Extended pojawi się w sprzedaży na lindex.com oraz w wybranych sklepach w Szwecji, Norwegii, Finlandii, krajach bałtyckich i Rosji. Premiera będzie miała miejsce w tygodniu 6., a następna odsłona w tygodniu 17.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 470 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe