Lindex Extended (Laiendatud Lindex) – Lindexi uus moekontseptsioon

Moodne ja stiilne on sõnad, millega sobib hästi kirjeldada meie uut moekontseptsiooni Lindex Extended, mis on Lindexi teiste kollektsioonide moekama suunitlusega täiendus.

Heitke pilk filmile Lindex Extended!

„Me oleme pisut julgemad ja moetundlikumad, aga üle kõige soovime lisada oma kollektsiooni jalustrabavaid rõivaesemeid. Riideid, mis on just need õiged, just praegu,” ütles Lindexi peadisainer Nina Starck.

Extended on Lindexi teiste kollektsioonidega haakuv linnalik täiendus ja seda iseloomustab riiete kombineerimise lihtsus ja hoogne moekas välimus. Riided on inspireeritud Euroopa pealinnade tänavamoest.

„Tahame oma klientidele pakkuda tõeliselt moodsaid rõivaesemeid, milles nad saavad tunda end stiilsena. Meile tundub, et tänapäeva naised ammutavad palju inspiratsiooni tänavastiilis moepiltidest, mis on ilmselt seotud sellega, et piltidel olevaid riideid kantakse tegelikkuses. Just seda soovimegi kollektsiooniga Lindex Extended saavutada,” selgitas Nina Starck.

Lindex Extended'i trendika väljanägemise taga on püüd välja töötada tõelisele naisele sobivad moetrendid, kasutades uuendatud kangaid ja tehnikaid. See stiil pakatab positiivsest energiast ning hea väljanägemise ja heaolutunde tundmusest.

Extended'i esimene, kümnest riideesemest koosnev kollektsioon on neutraalsetes värvitoonides: must, hall ja kreemikas. Silmapaistvad detailid on nii kleitide kui pluuside sügav lahtine seljaosa ning pilkupüüdvad kaunistused.      

Kollektsioon Lindex Extended on müügil Lindexi kodulehel lindex.com ja valitud esinduspoodides Rootsis, Norras, Soomes, Baltimaades ja Venemaal. Esimest korda pannakse kollektsioon müüki 6. nädalal ning teist korda 17. nädalal.

Eestis on kollektsioon saadaval De la Gardie kaubamaja Lindexis.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe