Lindex již 60 let v módě

Společnosti Lindex je v roce 2014 šedesát let a proto plánuje velkou oslavu, jíž ukáže minulost, přítomnost a budoucnost značky Lindex.

Oslavy začnou 1. září kampaní Lindex 60 years in fashion (Lindex již 60 let v módě), jejíž módní výraz bude odvážnější než kdykoli dříve. Modelkami kampaně budou Hilary Rhoda, Andreea Diaconu a Anne Vyalitsyna.

„Základem této kolekce jsou dokonalé kousky, které lze zkombinovat prakticky s čímkoli a které se budou hodit k oblečení, které již máte. Najít a vytvořit tyto skvosty pro podzimní sezónu nebylo jednoduché a já jsem velmi pyšná na to, jak je tato kolekce esencí toho, co Lindex představuje,“ říká Nina Starck, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.

Rok 2014 je pro společnost Lindex rokem jubilejním. Již od svého založení v roce 1954 se Lindex neustále vyvíjí, mění a staví před sebe další a další výzvy. Díky svým úspěšným kolekcím a kampaním si vydobyl renomé značky, která se výrazně zaměřuje na módnost své nabídky. Při příležitosti výročí svého založení chce Lindex nejen oslavit svých 60 let působení v oblasti módy, ale také svoji budoucnost.

„Společnost Lindex se na těch 60 let, co působí na trhu s módou a co se neustále vyvíjela, ohlíží s obrovskou pýchou. Letošní jubilejní rok však neznamená konec; slavíme s velkými plány do budoucna a těšíme se, až otevřeme nové prodejny na nových trzích,“ říká Ingvar Larsson, generální ředitel společnosti Lindex.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 480 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media