Lindex kolekcia detského oblečenia na začiatok školského roka

Pripravte sa, pozor, prichádza škola spolu s hravou detskou kolekciou Lindex na ten najlepší začiatok školského roka!

Detská jesenná kolekcia je predovšetkým o novom trende "global" - farebný trend s odkazmi na outdoor. Dôraz kolekcie je v pohodlnosti a nositeľnosti, nesmú chýbať farebné nohavice, mäkké pletené svetre, vrchné vesty a pohodlné topy. Doplnky ako čiapky a šály dokončia dokonalý vzhľad!
"Lindex kolekcia jesennej detskej kolekcie, to sú predovšetkým nohavice, v preppy farbách a kvalite. Návrat do školy, to je zvyčajne veľký nárast potreby nohavíc, práve v období na konci leta, kedy deti cez leto vyrástli , hovorí Nina Starck, "riaditeľka dizajnu značky Lindex.
Okrem krátkych farebných  nohavíc a sukní dáva jesenná kolekcia Lindex dôraz aj na denim, ktorý bude ďalším typickým prvkom jesenného návratu detí do školských lavíc. Kolekcia bude v predajniach lindex a online na lindex.comzačiatkom augusta.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media