Lindex kolekcija „Extended” — jauna Lindex modes koncepcija

Vārdi „moderns” un „stilīgs” trāpīgi raksturo Lindex jauno modes koncepciju „Extended” — tas ir Lindex kolekciju turpinājums pretī modei.

Aplūkojiet Lindex „Extended” video šeit!

„Esam kļuvuši nedaudz izaicinošāki, vairāk tendēti uz modi. Tie ir apģērbi, kurus kārojas iegādāties tagad un tūlīt,” stāsta Nina Stārka (Nina Starck), Lindex Dizaina nodaļas vadītāja.

Kolekcija „Extended” ir pilsētniecisks turpinājums citām Lindex kolekcijām, un to raksturo bezrūpīgs ģērbšanās stils, kā arī izteiksmīgs un moderns izskats. Kolekcijas tapšanā iedvesma smelta no ielu modes Eiropas modes metropolēs.

„Savām klientēm vēlamies piedāvāt nepārprotami modernus apģērbus, kuros viņas var justies stilīgi. Mēs redzam, ka mūsdienās sievietes bieži iedvesmojas no ielu modes fotogrāfijām. Domāju, tas saistīts ar faktu, ka šos apģērbus valkā reālās dzīves situācijās. Tieši to mēs vēlamies panākt ar Lindex kolekciju „Extended”,” piebilst Nina Stārka.

Lindex kolekcijas „Extended” modernais izskats ir radīts, pielāgojot modes tendences sievietei, un tajā vērojami izsmalcināti audumi un apdares. Šis stils iemieso gan pozitīvu enerģiju, gan lielisku izskatu un labsajūtu.

Pirmie desmit kolekcijas „Extended” apģērbi ir ieturēti neitrālā melnā, pelēkā un krēmkrāsas gammā. Kolekcijas raksturīgās detaļas ir dziļš izgriezums mugurpusē kleitām un krekliņiem, kā arī labi pamanāmi aksesuāri.      

Lindex kolekcija „Extended” būs pārdošanā interneta veikalā lindex.com, kā arī dažos veikalos Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Baltijas valstīs un Krievijā. Kolekcijas atklāšana notiks sestajā nedēļā, un tai sekos papildinājums 17. nedēļā. Kolekcija Latvijā būs pieejama Lindex veikalā t/c Galerija Centrs.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe