Lindex od 60 lat w świecie mody

Lindex w 2014 roku kończy 60 lat i planuje hucznie to uczcić, przedstawiając przeszłość, teraźniejszość i przyszłość marki Lindex.

Obchody rozpoczną się 1 września kampanią Lindex od 60 lat w świecie mody, która wyjątkowo przykuwa uwagę, a modelkami będą Hilary Rhoda, Diaconu Andreea i Anne Vyalitsyna

Istotą tej kolekcji są najdoskonalsze elementy garderoby, które można nosić ze wszystkim, dzięki czemu pasują do posiadanej garderoby. Znalezienie i stworzenie tych doskonałych elementów było naszym wyzwaniem na tę jesień. Jestem bardzo dumna z tej kolekcji, która odzwierciedla charakter marki Lindex - mówi Nina Starck, szefowa Działu projektowania w Lindex.

Rok 2014 to dla marki Lindex rok jubileuszowy. Już od swoich początków w roku 1954, firma stale się rozwijała i stawiała sobie wyzwania. Dzięki kolekcjom i kampaniom, które odniosły sukces, marka Lindex wyrobiła sobie pozycję marki z silnym nastawieniem na modę. Z okazji rocznicy, Lindex chce uczcić nie tylko 60 lat istnienia w świecie mody, ale również swoją przyszłość.

Z ogromną dumą spoglądamy wstecz na tych 60 lat, aby zobaczyć, jak firma stale się rozwijała. Ale to jeszcze nie koniec. W tym jubileuszowym roku świętujemy z wielkimi planami na przyszłość - mówi Ingvar Larsson, Dyrektor generalny Lindex.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 480 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media