Lindex uvádí Pink kolekci

V rámci podpory boje proti rakovině prsu uvádí společnost Lindex v říjnu svou vlastní designovou kolekci, přičemž 10 % z prodejní ceny bude darováno na výzkum rakoviny.

V předcházejících letech společnost Lindex spolupracovala s mezinárodními návrháři, jako jsou Missoni, Matthew Williamson a Jean Paul Gaultier. Tento rok je ale kolekce dílem vlastního návrhářského týmu společnosti Lindex a byla nazvána Pink Collection.

„Pověřili jsme naše návrháře vytvořením letošní designové kolekce a výsledkem je Pink Collection – moderní, ženská a silná koncepční kolekce pečlivě vybraných oděvů a doplňků ve vzrušující paletě barev. Je to fantastický pocit přispět letos k boji proti rakovině prsu našimi vlastními modely,“ říká designová ředitelka společnosti Lindex Annika Hedin.

Pink Collection zahrnuje 19 oděvů a doplňků z měkkých úpletů a tkanin v módních barvách letošního podzimu, od temně burgundské po světle růžovou. Součástí kolekce je i Pink Bracelet (růžový náramek), za jehož prodej bude darován na boj proti rakovině prsu celý zisk. Náramky se vyrábí ve Švédsku z kůže a kovu s použitím ekologického postupu vyčiňování.

Již čtrnáct let po sobě podporuje společnost Lindex boj proti rakovině prsu a ve Švédsku půjde dar Švédské asociaci pro rakovinu. Vedle Pink Collection bude společnost Lindex prodávat ve všech švédských obchodech pásku Švédské asociace proti rakovině. V České republice bude 10 % prodejní ceny z růžové kolekce věnován Alianci žen (projekt Bellis Young – mladé pacientky s rakovinou prsu)

Pink Collection Lindex bude uvedena v obchodech Lindex a online na  lindex.com 6. října.

Informace o kampani

Kreativní ředitel: Mooks Hanifiah, Wednesday Agency 

Fotografie: Cuneyt Akeroglu 

Modelky: Alek Wek, Ashley Graham, Toni Garrn, Candice Huffine, Cora Emmanuel 

Styling: Caroline Newell 

Vlasy: Angelo Seminara 

Make-up: Gemma Smith-Edhouse 

Pro více o koelkci  a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe