Lindex współpracuje z Lovisą Burfitt w ramach nowej kolekcji MOM

Tej wiosny Lindex wprowadza nową kolekcję dla przyszłych mam. Kolekcja MOM pojawi się na lindex.com jako "kolekcja w sprzedaży wyłącznie przez internet", a sprzedaż rozpocznie się na początku marca.

Przy projektowaniu tej nowej linii, Lindex współpracował także z Lovisą Burfitt. Zaprojektowała ona ilustracje, które mają być nadrukowane na trzech topach z kolekcji dla przyszłych mam. Lovisa Burfitt jest jedną z najlepszych skandynawskich ilustratorek. Jej rysunki są znane na świecie dzięki współpracy z najważniejszymi domami projektowymi i domami mody.

Myślę, że to motyw Paryża. Lubię robić ilustracje paryskiej architektury. Paryż jest dla mnie magicznym miastem - takiej odpowiedzi Lovisa Burfitt udzieliła na pytanie skąd wzięła inspirację do ilustracji w kolekcji MOM Lindex.

Wiosenna kolekcja składa się z dżinsów i innych spodni, a także spódnic, topów i bluz - zarówno tkanych, jak i trykotowych. Paleta kolorów jest bardzo przemyślana, aby dawała wiele możliwości łączenia. Tkaniny dobrano w oparciu o fakt, że kobiety w ciąży preferują odzież miękką, gładką i wygodną. Naturalnym elementem kolekcji są detale takie, jak trykotowa wstawka w spodniach oraz inne regulowane elementy, które dostosowują się do rosnącego brzuszka.

Nasza filozofia w ramach tej kolekcji to oferowanie zawsze dobrego wyboru dolnych elementów garderoby, głównie spodni i dżinsów, ale również kilku spódnic. Dodajemy topy, a czasem nawet sukienkę, jeżeli wymaga tego dany sezon. Poprzez mieszanie i dopasowywanie różnych elementów kolekcji, mama będzie miała garderobę na okres całej ciąży - mówi Katrin Pellmé, menedżer produktu dla kolekcji MOM w Lindex.

Pierwsza część tej wiosennej kolekcji, składająca się z dwudziestu elementów, zostanie wprowadzona na rynek w tygodniu 10, a więcej aktualności wiosennych/letnich podamy na początku kwietnia i w maju.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 470 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com