Lindex ziedo 1,2 miljoni eiro cīņai ar krūts vēzi

Jau vienpadsmito gadu pēc kārtas Lindex kopā ar saviem klientiem iesaistās cīņā pret krūts vēzi. Šogad krūts vēža izpētei tika savākti 1,2 miljoni eiro (Latvijā vairāk nekā 6,9 tūkstoši eiro). Vienpadsmit gadu laikā Lindex ir ziedojis 8,1 miljonus eiro. Nauda galvenokārt tiek novirzīta vēža izpētes fondam, sabiedrības informēšanai par krūts vēzi un citiem svarīgiem jautājumiem.

Šogad Lindex sadarbojās ar britu dizaineri Metjū Viljamsonu (Matthew Williamson), un 10% no unikālās dizaina kolekcijas ienākumiem tika atvēlēti ziedojumiem. Liels nopelns lieliskā rezultāta sasniegšanā bija arī rozā rokassprādzei un T-kreklam, kuru parakstījis britu dizainers, kā arī šī gada rozā rokassprādzei, ko veidoja Helēna un Elza Bilgrēnas un no kuras pārdošanas tika ziedota visa gūtā peļņa.

„Esmu patiesi lepns par to, ko mēs kopā ar saviem klientiem esam ziedojuši cīņai ar šo slimību. Daudzi Lindex darbinieki un klienti, ko sastopu veikalos, ir sievietes, tāpēc ir tik laba sajūta, ka spējam palīdzēt. Šī iniciatīva ir man tuva un saprotama un veido lielu daļu no mūsu sociālās atbildības darba uzņēmumā Lindex”, atklāj Jorans Bille (Göran Bille), Lindex izpilddirektors.   

Latvijā Lindex atbalsta onkoloģisko pacientu atbalsta biedrību.

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” ir ļoti pateicīga uzņēmumam Lindex par iesaistīšanos sabiedrības informēšanas kampaņā Rozā lentītes mēnesī, kā arī par ieguldījumu un ziedojumiem mūsu organizācijai. Vērojot Rozā lentītes kampaņu, varam redzēt, ka daudzas lietas ir uzlabojušās, un oktobrī aizvien vairāk cilvēku zina, ko nozīmē rozā lentītes simbols.  Tomēr pētījumi rāda, ka vēzis Latvijā joprojām ir  temats, par kuru izvēlas nerunāt un nedzirdēt. Tieši tāpēc šādas kampaņas ir ļoti svarīgas, lai ļautu cilvēkiem apzināties, ka vēzi, it īpaši krūts vēzi, ir iespējams ārstēt, ja to savlaicīgi atklāj. Visi Lindex ziedotie līdzekļi tiks izmantoti psihosociālās rehabilitācijas pēc krūts vēža ieviešanai Latvijā,” informē Gunita Berķe, Latvijas Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības „Dzīvības koks” valdes priekšsēdētāja.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media