LINDEXI KEVAD 2014

Meid ootab taas kord ees uus moeaasta ja kevadhooaeg. Lindexi disainerite meeskond lähtub saabuva kevadhooaja kujundamisel moe pidevast ja põnevast arengust. Selle tulemusena oleme järgmiseks kevadeks loonud mitu kaunist kollektsiooni.

“Alustada tööd uue moehooaja kallal on alati väga inspireeriv. Ka kevad 2014 ei ole siin mingi erand. Oleme tõepoolest sisenemas uude ja loomingulisse ajajärku. Moes on toimumas nii palju, seda eriti lõigete ja materjalide osas. Selles kontekstis pean esmaoluliseks just pindu ja tekstuure.  Mõnikord on peaaegu võimatu öelda, kas ese on kootud käsitsi või masinal. Mõnel juhul on struktuur loodud trükimustri järgi,” ütleb Lindexi kujundusjuht Nina Starck.

Julge graafika

Selle kollektsiooniga annab disainimeeskond uuele aastale värske alguse, mis väljendub värvide, mustrite ja lõigete julguses. Näeme uut lõiget, mis mängib vormidega. Vorme loome jäikade kangaste nagu näiteks neopreeni ja liimkanga kasutamisega. Need annavad õhuliste ja läbipaistvate kangastega võrreldes huvitava kontrasti.

Värvipaletis sisalduvad must ja valge, halli varjundid, helekollane ja lilla.

Selle kevadhooaja puhul on väga olulised trükimustrid; rõivaste julgus avaldub vertikaalsetes triipudes, ruudulistes ja võrgulistes mustrites, geomeetrilistes kujundites ning loomamustritest on tähtsal kohal maomuster. 

Põhiesemed on jakid, püksid (eelistatult laialõikelised ja/või lühendatud) ning T-kujuline särgik

Pehmed pastellid

Selles kollektsioonis näeme kevadiselt pehmet pastelset paletti, mis näeb välja, nagu oleks pastelsetele toonidele lahedama ja pingevabama välimuse andmiseks peale pandud instagrami filter. Võtmesõnad on pehme ja päikesest pleekinud. Viimistlemata välimus kaunistab pastelseid toone ja pakub ideaalseid sobitamisvõimalusi. Erinevad pesuefektid ja pigmentvärvid loovad põnevaid pindu.

Loomamustrid nagu tiigri- ja sebramuster lisavad pastelsele üldmuljele laheda nüansi.

Välimus on pingevaba, mugav ja kihiline. Sellist välimust on lihtne luua. Võtke lendurijakk, lisage sinna paar lemmikteksasid või kulutatud mustad teksad ja T-särk või muu laheda trükimustriga topp.

Võtmeesemed on hõlpsalt pealevisatavad kardiganid, trükimustrilised jakid, alt kitsenevad saleda "boyfriend"-lõikega püksid ja trükimustrilised T-särgid.  

Kõrbeunelm

Selle kevade boheemlastrendi värske tõlgendus, mis hõlmab endas linnaelu jaoks kohandatud kultuurilist mitmekesisust. See on rikkalik ja vürtsikas lugu, mille värvid on inspireeritud päikeseloojangust ja kõrbevärvidest: tugev fuksiaroosa, punane, soe liivatoon ja tubakapruun. Valge varjundid ergastavad ja kulunud denim lisab kollektsioonile värskust.

Kesksed esemed selles kollektsioonis on uute lõigetega jakid, särkjakk ja raskest kangast, kaunistustega jakk, samuti narmastega kardiganid, boheemlasliku neerumustriga seelikud, meisterlikult valmistatud kudumid ja tikanditega pluusid, kuid ei puudu ka igihaljas lemmik – mugava lõikega teksad.

“Saabuval kevadel on olulisimad esemed kindlasti jakk ja püksid. Jakivalik varieerub väikesest nööpideta pluusjakist pikema ja lopsakama lõikega jakini.

Kevadel on väga tähtis koht ka pükstel. Igapäevaseid ja praktilisi püksilõikeid on palju, kuid kui tahame mõnda esile tõsta, siis need on lai, lühendatud ja porgandikujuline lõige. Pükstel on soovitud välimuse loomisel tõepoolest lausa määrav roll.

Sel kevadel me jätame kõik kohustusliku, avastame end uuesti ning loome välimuse, värvi ja materjalide kohta omaenese reeglid. Need kõik on häälestatud uudsete moeesemete lainele,” ütleb Lindexi kujundusjuht Nina Starck.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com