Lindexi kevadine, Kate Hudsonist inspireeritud peokollektsioon

Lindexi 2014. aasta kevad- ja suvekollektsiooni modell ja muusa Kate Hudson on Oscari nominatsiooniga näitleja, kes on tuntud oma stiilsuse poolest ja keda on harjutud nägema punase vaiba üritustel.

Lindexi kevadine peokollektsioon, mis tuleb kauplustes ja veebipoes lindex.com müüki 21. aprillil ja  kauplustes 23. aprillil, on tugevalt inspireeritud Kate Hudsoni enda peostiilist. Kollektsiooni võtmesõnad on elegants, kaasaegsus, seksikus ja glamuur.

"Seda kollektsiooni kujundades mõtlesime Kate'i punase vaiba stiilile. Tahame edasi anda seda, kuidas Kate sellistel puhkudel riietub. Kollektsioonist õhkub hollywoodilikku glamuuri ja luksuslikkust, rõivad on kandmissõbralikud ja pidulikud," ütleb Lindexi disainijuht Nina Starck.

Kollektsiooni kuulub kaks pikemat klassikalist kleiti, kaks Aasia hõngu lisavat kimonot ja ühes tükis pükskostüüm. Moodne pükskostüüm, ühtaegu pidulik ja igapäevane, sobib peol kandmiseks täiuslikult.

"Kodust väljas veedetud õhtu puhul on oluline, et riided rõhutaksid sinu siluetti, olgu su keha milline tahes. Pükskostüümis tunned end alati mugavalt ja samas šikilt," ütleb Kate Hudson. 

Vaata videotest, kuidas stiliseerib Kate enda kolme lemmikeset: kimonot, punast kleiti ja pükskostüümi!

Kollektsioon tuleb Lindexi veebipoes lindex.com müügile 21. aprillil ning jõuab kauplustesse 23. aprillil.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külasta Lindex Newsroomi!

Kampaaniast
Kampaaniapiltide fotograaf: Giampaolo Sgura
Videorežissöör: Andy Margetson
Loovjuht: Mooks Hanifiah, Wednesday Creative Agency
Kampaania fotod on tehtud Londonis Spring Studios, video on filmitud Londonis Royal stuudios.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Anna Elisabeth Vaher
Press Officer & Showroom Manager, Lindex Estonia 
Tel: 372 5695 1633
E-mail: annaelisabeth.vaher@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe