Lindexi peamised sügisesed stiilid!

„Sel sügisel räägime rohkem olulistest rõivaesemetest ja peamistest nähtustest kui konkreetsetest moetrendidest,“ ütleb Lindexi peadisainer Nina Starck. Lindexi sügiskollektsioonidest rääkides nimetab Nina kolme peamist suunda - pehmus, sensuaalne jõud ja mugav luksuslikkus. Lisaks neile loetleb Nina Starck ka muid nähtusi, mis jäävad tuleval sügisel moefookusse - maksimeerimine, pinnad, komplektid, blokid, tekste ja numbreid sisaldavad disainid, hall ja naturaalne valge.

Pehmus – kõik, mis on pehme, õrn ja lihtne, mugav ja veidi hooletu. Need omadused on selle hooaja moekeskmes. Kõik on sile, soe, mugav ja mõnus.

Sensuaalne jõud – sügismood ammutab inspiratsiooni mängust mehelikkuse ja ülima naiselikkusega. Naised laenavad riideid meeste garderoobist, näiteks puhta joonega, elegantseid pükse. Et saavutada õige sensuaalne tulemus, kombineeritakse neid millegi ülinaiselikuga, milleks sobib näiteks pitssärgike.

Hooletu luksuslikkus – mood liigub mõnusama ja hooletuma poole, unustamata mugavust. Seda muretut vabaajamoodi iseloomustab hooletu luksuslikkus ja volüümikus, iseloomulikeks detailideks on kaunistused ja metallikvärviga trükimustrid.

Maksimeerimine – see käib volüümi kohta. Sel kevadel mõtle suurelt - näiteks rikkalikud kudumid, maksimaalses mõõtudes laiad või maksipikkuses seelikud.
Pinnad – kõik, mida saab katsuda. Sügiskollektsioonides on näha suurt huvi pindade vastu. Materjalid on väga pehmed, vahel veidi karvased - palju on karusnahku, nt kasukad, aga ka detailid. Kontrastiks sellele pehmusele on esindatud ka karmimad ja karedamad pinnad. Vahel on raske aru saada, kas tegemist on silmkoekangaga - aga see polegi tähtis; tähtis on see, mida ta väljendab.

Komplekt – sel sügisel kanname me kokkusobivaid komplekte ja kombinatsioone. Seelik, mille juurde kuulub sobiv topp, on stiilne ja mugavalt hooletu. Komplekte iseloomustavad ka blokid, mis on loodud kontrastsete värvide või materjalidega, lisamaks välimusele kaasaegsust ja põnevust.

Tähed ja numbrid - neid kasutatakse trükimustritena, inspiratsiooni on saadud hip-hop-kultuurist ja tänavamoest. Need muudavad ametlikuma joonega rõivad lahedamaks.

Hall ja naturaalne valge – need on selle sügise olulisemate värvide seas ja mõjuvad eriti huvitavalt siis, kui neid kasutatakse monokroomselt, kandes üleni halli või naturaalset valget rõivastust ilma igasuguste aktsentideta.

Suurema valiku kõrgresolutsiooniga pilte leiad Lindexi Newsroomist!

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Anna Elisabeth Vaher
Press Officer & Showroom Manager, Lindex Estonia 
Tel: +372 5695 1633
E-mail: annaelisabeth.vaher@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com