Lookbook Lindex pro jaro/léto 2016

Jarní kolekce Lindex přináší čisté barevné kombinace, různé odstíny modré, džínové zboží vyrobené z udržitelných zdrojů a nový pohled na vzhled 70. let. 

„Středobodem letošního jara je žensky působící, ale přesto čistý vzhled. Svetr je základem, ke kterému se budou přidávat výrazné kousky. S radostí flirtujeme s materiály a siluetami, které se nosily v 70. letech, a čerpáme inspiraci z legend, jako byly Françoise Hardy, Lauren Hutton a Brigit Bardot, tedy ze silných žen, které vyjadřují esenci aktuálního trendu,“ říká Camilla Schmidt, Concept Designer ve společnosti Lindex.

Tím nejdůležitějším v jarní kolekci jsou volné nohavice, široká sukně, božská blůza, souprava a svetr. Důležitou součástí této kolekce je také džínovina z udržitelných zdrojů. A právě na tu se budeme v průběhu celého jara zaměřovat.

CD: Duncan Woods, agentura Wednesday Agency

Fotografie: Alexander Dahl

Modelka: Carolin Sunderhauf, Elite

Styling: Tereza Ortiz

Makeup: Josefina Zarmén

Vlasy: Karolina Liedberg

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 490 prodejnami ve 18 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 475 stores in 17 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com