Lookbook spoločnosti Lindex na JAR/LETO 2018

Lookbook spoločnosti Lindex na jar/leto 2018 ukazuje dokonalý výraz, kde námornícky štýl flirtuje s francúzskou ženskosťou. Kolekcia je postavená na módnej klasike vyrobenej v modernej zmesi nových materiálov, textúr a farieb.

„Štýl je dôležitejší než trend. Celá táto sezóna je o ženskosti vyjadrenej svojim vlastným spôsobom. Vyjadruje váš vlastný štýl oblečením, ktoré je nadčasové hovorí Pia Ekholm vedúca dizajnu spoločnosti Lindex.

Kolekcia znázorňuje lichotivú ženskú siluetu s dôrazom na pás a detaily bez ramienok. Základná farba je námornícka modrá, béžová, krémovo-biela a jarnú sviežosť im dodávajú svetlo modrá, červená a žltá.  

Šatníkové jedničky ako košele, Brentonové pruhované topy, džínsy a kostýmy sú stále dôležitými základnými prvkami, ale sú doplnené o moderné detaily a farby, ako napríklad červený trenčový kabát.

Kľúčovým doplnkom na jar sú výrazné náušnice a sieťovaná taška v modernej verzii alebo taška na plece vo výraznej farbe.

Kolekcia bude v predaji a na stránke Lindex.com od 3. týždňa.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com