Marka Lindex wprowadza nowe produkty w ramach wspierania walki z rakiem piersi

Trzynasty rok z rzędu marka Lindex, wraz ze swoimi klientami, zbiera pieniądze na pomoc w walce z rakiem piersi. W tym roku, oprócz różowej wstążki, Lindex będzie prowadzić sprzedaż świec zapachowych i błyszczyka do ust.  Wszystkie zyski zostaną przekazane bezpośrednio na badania nad rakiem piersi. 

Wieloletnie działania marki Lindex jako głównego partnera kampanii Różowa wstążka, zaowocowały zarówno zgromadzeniem funduszy na badania nad rakiem piersi, jak i zwiększeniem wiedzy na temat tej choroby. W roku 2014 roku marka Lindex zgromadziła 1,4 mln euro na badania nad rakiem piersi. A od roku 2003 zgromadziła łącznie 9,5 mln euro.

- Z niecierpliwością oczekujemy tegorocznego różowego miesiąca oraz wprowadzenia do sprzedaży dwóch nowych produktów, które bezpośrednio przyczynią się do walki z rakiem piersi. Świeca zapachowa i błyszczyk do ust to idealne prezenty, które można zakupić dla siebie lub przyjaciółki. Mamy nadzieję, że okażą się wielkim sukcesem oraz że pobijemy nasz poprzedni rekord w gromadzeniu funduszy na badania nad rakiem piersi. Ta kwestia jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ wielu naszych pracowników i klientów to kobiety - mówi Malin Lindgren, Menadżer ds. projektowania i zakupów w Lindex.

Rozpoczęcie różowego miesiąca to weekend zakupów we wszystkich sklepach Lindex, podczas którego 10 procent całej kwoty sprzedaży zostanie przekazane na badania nad rakiem piersi. Na niektórych rynkach Lindex przeprowadzi również akcję „zaokrąglania” przy kasach.

Błyszczyk do ust oraz świece zapachowe pojawią się w sprzedaży 28 września. Świece będą kosztowały 40 PLN, a błyszczyk 19,90 PLN. Będą one dostępne na większości rynków marki Lindex oraz w sklepie internetowym lindex.com.

Więcej informacji na temat działań marki Lindex na rzecz walki z rakiem piersi znajdziesz na stronie http://about.lindex.com/en/fight-against-breast-cancer/

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 490 sklepów w 18 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media