Nepakartojama Jeano Paulo Gaultier kolekcija „Lindex“

Švęsdama savo veiklos 60-metį mados pramonėje, bendrovė „Lindex“ 2014 m. rudens kolekciją kurs drauge su vienu garsiausių ir ryškiausių dizainerių Jeanu Paulu Gaultier.

„Tai puiki proga sukurti kolekciją, kurioje bus užslėpta daugybė mano naudojamų kodų ir kuria galėsiu prisidėti prie kovos su krūties vėžiu. Manau, kad radau puikų reikiamų elementų derinį ir kolekcija bus drąsi, elegantiška ir stipri, kaip „Lindex“ moteris“, teigia Jeanas Paulas Gaultier. 

2014 m. bendrovei „Lindex“ sukanka 60 metų, tad rudenį ji ketina įspūdingai paminėti „Lindex“ prekių ženklo praeitį, dabartį ir ateitį. Į šventę, kurios dalimi dėl bendrai sukurtos kolekcijos jau tapo ir Jeanas Paulas Gaultier, „Lindex“ pakvies visus – savo draugus, partnerius, darbuotojus ir pirkėjus.

„Mums didelė garbė 60-mečio sukakties proga dirbti su tokia iškilia mados asmenybe. Jeano Paulo Gaultier prekių ženklui būdinga veržli energija ir pasitikėjimas savimi ir tai visiškai atitinka „Lindex“ vertybes ir ateities tikslus“, mintimis dalijasi „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė Nina Starck.

„Lindex“ skirtą Jeano Paulo Gaultier kolekciją sudaro moteriški ir vaikiški drabužiai, aksesuarai ir apatinis trikotažas. Rinktinėse parduotuvėse ir interneto svetainėje lindex.com ši kolekcija bus pristatyta 2014 m. spalio 8 d. 10 procentų pelno, uždirbto prekiaujant šia kolekcija, bus skirta moksliniams krūties vėžio tyrimams paremti.

Jean Paul Gaultier nufotografuotas savo studijoje Paryžiuje, dirbdamas su kolekcija įmonei ”Lindex”. Nuotraukos Maja Flink/ Lindex

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 480 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media