Śliczna wiosenna bielizna

Kolekcje bielizny Lindex na wiosnę 2014 r. prezentują szeroki wachlarz nowości w modzie.

- Sezon rozpoczynamy od kolekcji w stylu romantycznym. Sprawia wrażenie miękkości i jest bardzo kobieca. Nadruki są często inspirowane azjatyckim malarstwem ręcznym. Oczywiście w trakcie sezonu jak zwykle skoncentrujemy się także na naszych najlepszych ubraniach podstawowych - mówi Nina Starck, szefowa działu projektów w Lindex.

Wiosenny romans

Ta orientacja w wiosennych kolekcjach bielizny Lindex obejmuje dwa różne kierunki.

Nowy motyw romansu to kobiece kolory, kroje, cechy i nadruki. Przejrzyste tkaniny, koronki, pastelowe kolory i nadruki z ręcznie malowanymi motywami dodają tej kolekcji miękkości. Jest jak świeży i rześki wiosenny poranek z niebieskim niebem w palecie kolorów obejmującej jasny błękit, biel i delikatny i róż.

Bardzo kobieca i luksusowa - te dwa określenia najlepiej opisują drugą część romantycznych kolekcji bielizny. Klasyczne bieliźniane kolory, jak perłowa biel oraz miękkie odcienie różu i jasny błękit, połączono z jasnymi szarościami. Wizerunek tworzą kontrasty - tkaniny matowe i błyszczące, struktura i gładka powierzchnia. Połączenie zdobionych elementów z tej kolekcji z nowymi romantycznymi, gwarantuje świeży i nowy wizerunek.

Najlepsze spośród podstawowych

Nowa podstawowa kolekcja Lindex to zarówno bielizna z tkaniny typu micro, koronkowa, bawełniana, jak i bezszwowa. Wysoka jakość jest niezbędna, ale dobrze przemyślane szczegóły, wyraźne kolory i nadruki także tworzą interesujący i nowoczesny wygląd.

Ta część wiosennych kolekcji obejmuje nie tylko wiele wypróbowanych i przetestowanych ulubionych elementów, ale również nowe kształty i kroje.

Kolekcja So.U

Ta młoda i zabawna część kolekcji Lindex obrazuje rozpoczęcie sezonu za pomocą wielu kolorów, połączonych i dopasowanych na nowe sposoby.

Tropikalna dżungla spotyka się z ulicami miasta - to kolekcja inspirowana przez miejskie, a czasem zbuntowane młode kultury, a także odważne kolory i tropikalne wzory. Najważniejsze elementy to miękkie bezszwowe biustonosze oraz miękkie biustonosze z koronki. Czarne, białe i mocno różowe biustonosze połączono z figami w odkryte na nowo wzory moro, motywy zwierzęce oraz afrykańskie grafiki.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 470 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe