Pierwsze zdjęcia z kampanii Jean Paul Gaultier dla Lindex

Marka Lindex podjęła na jesień współpracę z kultowym projektantem Jean Paul Gaultierem, prezentując kolekcję, która odzwierciedla styl i charakterystyczne wzory projektanta. Zaprezentowano już trzy pierwsze zdjęcia z kampanii, z kultową modelką Gaultiera - Karen Elson.

.

Kolekcja przedstawia małą garderobę według Gaultiera, z typowymi dla mnie elementami, ale zinterpretowanymi w zupełnie nowy sposób. Mamy tu klasyczne paski żeglarskie, jak również bardziej graficzne, w niektórych ubraniach połączone z nadrukiem tatuażowym, który jest moim ulubionym - mówi Jean Paul Gaultier

Kolekcja Jean Paul Gaultiera dla Lindex obejmuje ubrania dla pań, dla dzieci oraz bieliznę i dodatki. Oprócz nadruków, kolekcja zawiera również wymyślne detale, takie jak zamki błyskawiczne i klasyczny kształt stożka odnoszący się do jedynej i niepowtarzalnej Madonny.

Stworzenie kolekcji takiej jak ta jest wyzwaniem, ale bardzo pozytywnym. Umożliwia mi spotkania z innymi ludźmi, z którymi zazwyczaj nie pracuję. Umożliwia mi również tworzenie ubrań na atrakcyjnym poziomie cenowym - mówi Jean Paul Gaultier.

Od dwunastu lat marka Lindex bierze udział w walce z rakiem piersi - w tym roku poprzez przekazanie 10% ceny sprzedaży kolekcji Jean Paul Gaultier dla Lindex na badania nad rakiem piersi. W kolekcji znajdzie się również Różowa Bransoletka, a cały zysk z jej sprzedaży zostanie przekazany na badania nad rakiem piersi.  

Kolekcja Jean Paul Gaultier dla Lindex kolekcja zostanie udostępniona w wybranych sklepach Lindex oraz na lindex.com na 8 października.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 480 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe