Pirmie Žana Pola Gotjē (Jean Paul Gaultier) attēli Lindex kampaņai

Rudens sezonā Lindex sadarbojas ar modes ikonu, dizaineru Žanu Polu Gotjē, prezentējot kolekciju, kas atklāj dizainera kodeksus un viņam raksturīgo rokrakstu. Tagad ir izlaisti pirmie trīs kampaņas attēli, kuros redzama Gotjē ikoniskā modele Kārena Elsone (Karen Elson).

„Kolekcija ir neliela garderobe, ko esmu radījis ar sev raksturīgajiem kodeksiem, tos interpretējot jaunā veidolā. Tajā vērojamas gan klasiskās jūrnieku svītras, gan grafiskas apdrukas. Dažos apģērbos tās kombinētas ar manu iecienīto tetovējuma apdruku," saka Žans Pols Gotjē. 

Žana Pola Gotjē Lindex kolekcijā ir sieviešu un bērnu apģērbi, apakšveļa un aksesuāri. Kolekcijā redzamas ne vien apdrukas, bet arī izsmalcinātas detaļas, piemēram, rāvējslēdzēji un klasiskais konusveida siluets, kas ir raksturīgi nevienam citam kā Madonnai.

„Šādas kolekcijas veidošana ir izaicinājums, bet tā ir ļoti pozitīva pieredze. Tā man sniedz iespēju satikt cilvēkus, ar kuriem ikdienā nesadarbojos, un veidot apģērbus par pieejamām cenām," saka Žans Pols Gotjē.

Jau divpadsmito gadu Lindex iesaistās cīņā pret krūts vēzi. Šogad cīņai ar krūts vēzi tiks ziedoti 10% no Žana Pola Gotjē Lindex kolekcijas pārdošanas cenas. Kolekcijā būs arī rozā rokassprādze, no kuras pārdošanas tiks ziedota visa gūtā peļņa.  

Žana Pola Gotjē Lindex kolekcija būs pieejama Lindex veikalā t/c Galerija Centrs un interneta veikalā 8. oktobrī.  

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 480 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media