Prvé obrázky z kampane Jean Paul Gaultier pre Lindex

Značka Lindex sa spojila so slávnym návrhárom Jeanom Paulom Gaultierom za účelom predstavenia jesennej kolekcie, ktorá nesie pečať a charakteristický podpis tohto návrhára. V súčasnosti sa na verejnosť dostávajú prvé tri obrázky kampane so slávnou Gaultierovou modelkou Karen Elson.

„Kolekcia predstavuje malé módne kúsky od Gaultiera, nesúce jeho typickú pečať, je však interpretovaná novým spôsobom. Vystihujú ju klasické námornícke pruhy, ale aj grafickejšie témy, na niektorých kusoch sa kombinujú s potlačou znázorňujúcou tetovanie, čo je môj najobľúbenejší motív“, hovorí Jean Paul Gaultier.

Kolekcia Jean Paul Gaultier pre Lindex obsahuje dámske a detské odevy, spodnú bielizeň, ale nechýbajú ani doplnky. Okrem potlačí sa kolekcia vyznačuje aj vypracovanými detailami, ako sú zipsy a klasické kónické tvary odkazujúce na jedinú a nehynúcu Madonnu.

„Vytvorenie kolekcie, ako je táto, je výzvou, ale výzvou v tom najpozitívnejšom zmysle. Umožňuje mi to spoznať ľudí, s akými bežne nepracujem, tiež tvoriť oblečenie za ceny, ktoré si môže dovoliť každý“, hovorí Jean Paul Gaultier.

Už dvanásť rokov sa značka Lindex zúčastňuje na boji proti rakovine prsníka, tento rok venovala 10 % predajnej ceny za odevy z kolekcie Jean Paul Gaultier pre Lindex na výskum rakoviny prsníka. V kolekcii sa nachádza aj ružový náramok, z ktorého celý zisk putuje na výskum rakoviny prsníka.  

Na Slovensku bude 10%  z výťažku predaja kolekcie a zisk z predaja ružového náramku venovaný na podporu tých programov a projektov Ligy proti rakovine, cieľom ktorých je  podpora a pomoc ženám, bojujúcim s rakovinou prsníka.

Kolekcia Jean Paul Gaultier pre Lindex sa spustí vo vybraných obchodoch Lindex a na webovej stránke lindex.com 8. októbra.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v  Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 480 stores in 18 markets. Our business concept is to offer inspiring and affordable fashion to fashion conscious women. Lindex assortment includes several different concepts within within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe