Rozkošné jarní spodní prádlo

Kolekce spodního prádla společnosti Lindex pro jaro 2014 odrážejí celou řadu novinek v módě.

„Sezónu odstartujeme kolekcemi v romantickém stylu. Ty působí velice měkce a žensky, jejich potisky jsou často inspirovány Asii a vypadají, jako byly vytvořeny ručně. Jak je naším zvykem, v celé sezóně se samozřejmě také hodně zaměřujeme na naše nejlepší basicové oblečení,“ říká Nina Starcková, ředitelka oddělení designu u společnosti Lindex.

Spring romance

Tento styl z jarních kolekcí spodního prádla společnosti Lindex se skládá ze dvou odlišných směrů.

Téma nové romance pracuje s žensky působícími barvami, siluetami, vlastnostmi a potisky. Průhledné látky, krajky, pastelové barvy a potisky jež svým vzhledem budí dojem ruční práce této kolekci dávají něžný vzhled; kolekce navíc pocitově připomíná čerstvé a svěží jarní ráno s modrým nebem, a to díky barevné paletě, v níž nechybí světlá modrá, bílá a jemná růžová barva.

Druhou část romantických kolekcí spodního prádla nejlépe vystihují tři slova: výrazně ženské a luxusní. Klasické barvy spodního prádla, jako je perleťově bílá a světlé odstíny růžové a světle modré se prolínají se světle šedou barvou. Vzhled vytvářejí struktury s jednolitým povrchem a kontrast matu a lesku. Zkombinujete-li zdobené kousky této kolekce s těmi novými romantickými a jednolitými, získáte svěží nový vzhled.

To nejlepší z basicového spodního prádla

Řady nového basicového spodního prádla Lindex ukazují jak čisté mikro a krajku, tak i bavlněné styly a styly bezešvé. Zcela zásadní je kvalita a dále také promyšlené detaily, akcentované barvy a potisky zase vytvářejí zajímavý a moderní vzhled.

V této části jarní kolekce lze nalézt nejen celou řadu osvědčených oblíbených položek, ale také nově vyvinuté kousky a siluety.

Tato mladá a zábavná součást kolekcí spodního prádla Lindex se nese v duchu začátku sezóny v mnoha barvách, jež lze míchat a vzájemně ladit novými způsoby.

Tropická džungle se střetává s městskými ulicemi – tato kolekce je inspirována mladou a často rebelující městskou kulturou i odvážnými barvami a vzory tropů. Hlavními položkami jsou měkké bezešvé podprsenky a také měkké krajkové podprsenky. Černé, bílé a sytě růžové podprsenky jsou zkombinovány s kalhotkami, jež mají nově přepracovaný maskáčový či zvířecí potisk, ale také Afrikou inspirovanou grafiku.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe