Š.g. 1.novembrī tirdzniecības centrā "Ostmala" Liepājā tiks atklāts astotais "Lindex" veikals Latvijā

Zviedru modes apģērbu tirgotājs Lindex paplašina savu darbību Latvijā. 2013. gada 1.novembrī plkst.12:00 Liepājā, Rimi Latvia apsaimniekotajā tirdzniecības centrā ‘’Ostmala’’ (K.Zāles laukums 8), tiks atvērts astotais Lindex veikals Latvijā.

Veikala atklāšanas dienās no 1. līdz 3.novembrim, Lindex saviem klientiem piedāvās 20% atlaidi visām pilnas cenas precēm. Klienti, kas šajās dienās aizpildot anketas, pieteiksies Lindex jaunumu saņemšanai savā e-pastā un/vai sms veidā, piedalīsies loterijā un varēs laimēt vienu no trim dāvanu kartēm 50LVL vērtībā Lindex apģērbu iegādei.

„Pēc tirdzniecības centra „Ostmala” rekonstrukcijas tagad pircējiem ir pieejamas daudz gaišākas, ērtākas un labiekārtotas telpas savu ikdienas pirkumu veikšanai, tādējādi nodrošinot ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam patīkamāku iepirkšanās pieredzi. Tāpat ir papildināts tirdzniecības centra nomnieku sastāvs, lai liepājnieki varētu atrast sev un savai ģimenei pašu nepieciešamāko. Esam priecīgi, ka Lindex” savu pirmo veikalu Liepājā ir izvēlējies atvērt tieši tirdzniecības centrā „Ostmala” – Liepājas pilsētas iedzīvotāji to noteikti ļoti augstu novērtēs,” norāda Rimi Latvia tirdzniecības centru mārketinga vadītāja Evija Čukure.

Lindex veikalam Liepājā ir atrasta lieliska komanda, kas ikdienā palīdzēs klientiem. Aptuveni 512 kvadrātmetru lielā platībā veikala piedāvājumā, būs plašs jaunāko un modernāko apģērbu klāsts par pieejamām cenām, neliekot pircējiem izvēlēties starp kvalitāti, dizainu un stilu. Lindex šī gada rudens kolekciju sievietēm raksturo ērti apģērbi un aizraujoša apjoma un siluetu saspēle. Kolekcijā ir arī daudz pievilcīgu un siltu adījumu. Rudens garderobes aktuālie apģērbi ir jaunā garā, vaļējā āra jaka jeb coatigan, īsā žakete un iecienītie džinsi.

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Kopš š.g. oktobra Lindex paplašinājis sortimentu un tagad piedāvā apakšveļas kolekciju arī  vīriešiem (tā pieejama tikai interneta veikalā lindex.com). Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama www.lindex.com

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi

Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media