Sievietes vieno Lindex un Metjū Viljamsons (Matthew Williamson)

Britu modes dizainers Metjū Viljamsons veido dizainu unikālai Lindex rudens kolekcijai. 10%  no dizaina kolekcijas ienākumiem  tiks ziedoti cīņai pret krūts vēzi. Kolekcija būs pieejama š.g. 4.oktobrī  tikai Lindex veikalā t/c Spice un interneta veikalā www.lindex.com

Pasaulē atzītais dizainers Metjū Viljamsons sadarbojas ar Lindex, lai paustu savu plaši atpazīstamo estētisko rokrakstu unikālā dizaina kolekcijā. Britu dizainers - apdruku, dekoratīvo rotājumu un kaleidoskopisko krāsu meistars - ir atstājis viņam raksturīgās rokraksta iezīmes izsmalcinātā un sievišķīgā sieviešu apģērbu kolekcijā.

Prestižās Londonas Centrālās Senmartēnas koledžas absolvents Metjū Viljamsons pirmo kolekciju prezentēja 1997. gadā. Kopš tā laika viņš turpina veidot savu izsmalcināto zīmolu. Viņam ir veikali Londonā, Dubaijā un Katarā, kā arī 170 tirdzniecības pārstāvji.

„Jūtos lieliski, sadarbojoties ar iedvesmojošu, starptautisku modes uzņēmumu. Šī sadarbība man sniedz iespēju uzrunāt jaunu sieviešu grupu, kuras pārzina modi,” saka Metjū Viljamsons.

Lindex Dizaina nodaļas vadītāja Nina Stārka (Nina Starck) piebilst: „Mēs esam patiesi sajūsmināti un lepojamies par sadarbību ar Metjū Viljamsonu, kurš ir starptautiski atzīts un godalgots dizainers ar ļoti savdabīgu un izsmalcinātu greznuma izjūtu. Mēs sadarbojāmies, lai izveidotu cenu ziņā pieejamu kolekciju, ko var valkāt visas sievietes.”

Dizaina kolekcijā ir apvienoti abi zīmoli Rozā lentītes kampaņas atbalstam. Lindex lepojas ar faktu, ka ir Zviedrijas Vēža fonda un citu līdzīgu organizāciju sponsors 16 valstīs vairāk nekā 10 gadus. Šo atbalstu turpinām, piešķirot ziedojumus 10% apmērā no kolekcijas ienākumiem cīņai pret krūts vēzi.

Metjū Viljamsons komentē: „Kā dizaineram man vienmēr ir svarīgi likt sievietēm justies skaistām un par sevi pārliecinātām. Man patīk sievietes un mani viņas vienmēr ir iedvesmojušas, tāpēc mani saviļņo fakts, ka ar šīs kolekcijas palīdzību var atbalstīt tik vērtīgu lietu.”
 
Unikālajā dizaina kolekcijā ir apģērbi un aksesuāri sievietēm, kā arī jaunajām modes dāmām. Aksesuāri būs pieejami atsevišķos Lindex veikalos. Savukārt apģērbu kolekcija būs pieejama tikai Lindex veikalā t/c Spice no š.g.4.oktobra . Kā arī pieejama interneta veikalā www.lindex.com.

Satieciet Metjū Viljamsonu un viņa „Stila izjūtu” Saite uz video klipu

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media