Slávnostné otvorenie prvého obchodu spoločnosti Lindex v Londýne

Spoločnosť Lindex tento víkend otvorila dvere svojho prvéhoobchodu v nákupnom centre Westfield Stratford City v Londýne. Otvorenie je dôležitým krokom pri posilňovaní značky Lindex v medzinárodnom meradle a pokračovaní medzinárodnej expanzie tohto módneho reťazca.

„Konečne, otvorili sme náš prvý obchod v metropole módy – Londýne! Na tento okamih sme sa pripravovali dlhý čas. Som veľmi hrdý. Tento nový obchod, ktorý vznikol podľa našej novej koncepcie, vyzerá naozaj ohromujúco a je to skutočne prvotriedny módny zážitok. Som veľmi rád, že máme teraz možnosť privítať všetkých tých nových zákazníkov, ktorí chcú vstúpiť do sveta našej cenovo dostupnej a inšpirujúcej módy,“ hovorí Ingvar Larsson, generálny riaditeľ spoločnosti Lindex.

Obchod bol naplnený až po okraj novou jarnou kolekciou a uskutočnilo sa v ňom mnoho aktivít pre zákazníkov. K dispozícii bol aj odborník na líčenie, aby pomohol zákazníčkam vyskúšať si produkty našej novo predstavenej značky Lindex Beauty. Deti zas mali príležitosť nechať si pomaľovať tvár členmi populárneho tímu Frozen. Prvých sto premiérových návštevníkov dostalo aj zvláštne ocenenie v podobe darčekových poukazov v hodnote 20 libier.

„Záujem o prácu v tomto obchode bol značný, aj keď sme na trhu noví. Mohli sme si vybrať fantastický tím, ktorý sme skutočne vyskúšali tento víkend, keď sme mali prvýkrát možnosť privítať všetkých našich nových zákazníkov. Atmosféra bola skvelá a my sme zažili v obchode fantastický víkend,“ hovorí Lena Provén, manažérka pre oblasť Spojeného kráľovstva.

Obchod bol zásobený najnovším radom značky Lindex z jarnej módnej kampane #superrolemodel, ktorá sa vyznačuje spojením klasických a súčasných prvkov so štýlom boho chic. Hlavnou myšlienkou kampane sú slová „to, čo robíte, vás definuje“ a v čele tejto módnej udalosti sa predstavili supermodelky a supervzory Christy Turlington Burns, Liya Kebede a Toni Garrn. Prostredníctvom týchto slov sa zdôrazňuje, že skutočná krása spočíva rovnako v tom, čo robíte, ako aj v tom, ako vyzeráte. Hlavnými postavami kampane sú tri krásne ženy, ktoré konajú dobré skutky aj mimo sveta módy. Inými slovami sú to nielen supermodelky, ale aj supervzory.

Tento obchod je prvý svojho druhu v rámci najnovšej koncepcie obchodov spoločnosti Lindex, vďaka ktorej sa bude ďalej zvyšovať úroveň skúseností a dojmov z módnej značky Lindex. Nový dizajn interiéru je vyjadrením tejto značky s jej škandinávskou atmosférou a ponúka zákazníkom bohatý konzistentný zážitok, v reči módy vyjadrený ako „look and feel“. Jednoduchosť výzdoby spolu s udržateľným dizajnom a kvalitou sú ďalšie detaily, ktoré odrážajú značku Lindex.

Ak si chcete pozrieť ďalšie snímky aj s vyšším rozlíšením, navštívte Lindex Newsroom .
Sledujte naše novinky! Prihláste sa na odber prehľadu správ o spoločnosti Lindex a sledujte Lindex v sociálnych médiách.

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na:

Jana Hrušovská, E-mail: jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 6 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media