Společnost Lindex děkuje svým zákazníkům za jejich dary organizaci WaterAid

Společnost Lindex dnes oznámila, že s pomocí jejích zákazníků se jí v jarní kampani #superrolemodel podařilo vybrat 507 647 CZK pro organizaci WaterAid.

„Jsem hrdý na toto partnerství společnosti Lindex s organizací WaterAid. Je to pro nás velmi důležité. Zároveň mě nesmírně těší, že s pomocí našich zákazníků můžeme přispět k důležité činnosti této organizace, jež usiluje o zlepšení dostupnosti zdravotně nezávadné vody v nejchudších komunitách světa,“ říká Ingvar Larsson, generální ředitel společnosti Lindex.

V kampani #superrolemodel se jako vzory objevily supermodelky Christy Turlington Burns, Liya Kebede a Toni Garrn. Ty jsou nejen velmi žádanými modelkami, ale také ženami, kterým není lhostejný svět kolem nich. Každá z nich založila jednu z těchto charitativních organizací Every Mother Counts, Liya Kebede Foundation a Plan International-Because I am a Girl. V rámci této kampaně společnosti Lindex podporuje jejich charitativní organizace tím, že věnuje veškerý zisk z limitované edice triček #superrolemodel.

Kromě toho navíc společnost Lindex podpořila organizaci WaterAid, a to nejrůznějšími akcemi ve svých prodejnách. V několika prodejních akcích společnost Lindex věnovala 10 % z prodeje a zákaznice byly navíc vyzvány k tomu, aby na Instagramu nominovaly svoji vlastní #superrolemodels a za každou takovou nominaci tím věnovaly 1 EUR.

Pro společnost Lindex je zodpovědné nakládání s vodou velmi důležité. A podpora organizace WaterAid v její činnosti, tedy ve snaze zlepšovat kvalitu v nejchudších komunitách světa, je tak přirozenou součástí společenského závazku společnosti Lindex.

Fakta o organizaci WaterAid
WaterAid je mezinárodní nezávislou organizací, která se zlepšením dostupnosti zdravotně nezávadné vody v nejchudších komunitách světa snaží měnit životy tamějších lidí. Společnost Lindex s touto organizací, jež působí na 26 místech světa, uzavřela partnerství v roce 2014. Toto partnerství je součástí dlouhodobého závazku společnosti Lindex usilovat o dlouhodobou udržitelnost, a to hlavně proto, že při výrobě textilu dochází k obrovské spotřebě vody a voda je tedy důležitou podmínkou její činnosti, ale především pak z toho důvodu, že dostupnost zdravotně nezávadné vody je pro člověka zcela zásadní.

Pro více informací navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 480 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media