Společnost Lindex přichází s novými produkty, kterými podpoří boj proti rakovině prsu

Společnost Lindex ve spojení se svými zákazníky již po třinácté v řadě dává dohromady peníze jako pomoc v boji proti rakovině prsu. Kromě klasické růžové stužky, ktéra bude v prodeji v severských zemích, bude společnost Lindex letos prodávat také vonné svíčky a lesk na rty. Veškerý zisk z těchto produktů bude věnován přímo na výzkum rakoviny prsu. V České republice Alianci žen, projekt Bellis Young –mladé pacientky s rakovinou prsu.

Za ta léta, co společnost Lindex působí coby hlavní partner kampaně Pink Ribbon (Růžová stužka), vedly její snahy nejen k tomu, že na výzkum rakoviny prsu putovaly nemalé finanční prostředky, ale také ke zvýšení povědomí veřejnosti o této nemoci. V roce 2014 společnost Lindex získala na výzkum rakoviny prsu 1,4 milionu EUR. Od roku 2003 společnost Lindex to pak činí 9,5 milionu EUR.

„Velmi se těšíme na letošní růžový měsíc a na to, až na trh uvedeme dvě nové věci, které přímo přispějí k boji proti rakovině prsu. Vonná svíčka a lesk na rty jsou perfektní dárek jak pro vás samotné, tak pro vaše známé. Doufáme, že to bude obrovský úspěch a že se nám podaří překonat náš starý rekord, který jsme ustanovili při získávání peněz pro výzkum rakoviny prsu. Toto téma je pro nás navýsost důležité, neboť mezi našimi zaměstnanci i zákazníky je velké množství žen,“ říká Malin Lindgrenová, ředitelka Oddělení designu a nákupu u společnosti Lindex.

Růžový měsíc odstartuje nákupní víkend /první říjnový víkend/ v prodejnách Lindex, kdy deset procent veškerého prodeje bude věnováno na výzkum rakoviny prsu. V České republice pak společnost Lindex uspořádá sbírku ve formě „zaokrouhlování“, jež bude probíhat na pokladnách koncem měsíce.

Lesk na rty i vonná svíčka se bude prodávat od 28. září. Vonná svíčka bude stát  300 Kč, lesk na rty 129 Kč. K dostání budou ve většině trzích , kde společnost Lindex působí (ve všech prodejnách Lindex Česká republika), a také online na  lindex.com.

Více informací o úsilí společnosti Lindex na poli podpory boje proti rakovině prsu najdete na následující webové stránce: http://about.lindex.com/en/fight-against-breast-cancer/

Pro více fotografií  ve vyšším rozlišení prosím navštivte Lindex Newsroom .
Sledujte, co je u nás nového! Přihlaste se k odběru novinek společnosti Lindex a sledujte Lindex na sociálních médiích.

Chcete-li získat více informací, obraťte se prosím na:

jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 490 prodejnami ve 18 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media