TOMORROW - Emma Lindqvisti kollektsioon Lindexile

Tänavu Stockholmis aset leidnud moeüritusel Mercedes-Benz Fashion Week kuulutati Emma Lindqvist parima disainiidee ja parima kollektsiooni autorina Lindexi disainiauhinna võitjaks. Auhinnaks on võimalus disainida Lindexile kollektsioon, samuti kuulub talle rahaline auhind väärtusega 50 000 SEK.

Emma on Rootsi Tekstiilikoolis moedisaini magistriõppe üliõpilane - õppekava sponsor on Lindex - ja ta on selle auhinna esimene saaja.

"Tundub suurepärane, et saan seda asja teha koos Lindexiga. See sügis on olnud väga intensiivne ja õpetlik. Me oleme mõnesid minu lõputöö riideesemeid edasi arendanud ja tootmise jaoks ümber teinud koos kõigega, mis selle juurde kuulub. Kui oled harjunud kõike ise käsitsi tegema, siis on muidugi hoopis teine asi külastada Türgis asuvaid vabrikuid ja näha valmis kollektsiooni, ja lõpptulemus oli tõesti hämmastav," ütleb Emma Lindqvist.

Kollektsioon nimega TOMORROW by Emma Lindqvist põhineb Emma magistritööna valmival kollektsioonil 5-i-9 ja koosneb kümnest riideesemest, mida kaunistavad mitmesugused trükimustrid värvilistest pikslidisainidest kuni graafilisemate must-valgete teemadeni. Lähtepunktiks on sõeltrükk ja teemade kujundamine erinevate värvikihtide trükkimise teel.

"Kui eri kihid liiguvad üksteise peale, tekib kolmemõõtmeline sügavus, mida olen pidanud oluliseks säilitada ka Lindexi kollektsioonis. Minu jaoks muudab erinevate trükimustrite kombineerimine selle kollektsiooni huvitavaks, samuti võimaldab see riideesemeid omavahel kombineerida. Mida rohkem mustreid, seda parem!" ütleb Emma Lindqvist.

Lindexi kujundusjuht Nina Starck, kes kuulub nii konkursi žüriisse kui ka Lindexi ostu- ja disainijuhtkonda, usub uute talentide julgustamisse ja toetamisse moedisainitööstuses. See auhind tähistab Lindexi koostöö algust uute disainerite ja loojatega.

"Disainiüliõpilaste lõputöid on alati põnev näha. Nad ei tööta samade kriteeriumide alusel kui väljakujunenud brändid, neil on vapustav vabadusetunnetus, ja nende hulgas on uskumatult palju andekaid inimesi. Meie armusime Emma fantastilistesse mustritesse ja enesekindlusse värviga ümberkäimisel ning nüüd on ta selle kõik toonud oma Lindexi-kollektsiooni," räägib Nina Starck.

TOMORROW by Emma Lindqvist tuleb alates 27. jaanuarist 2014 müügile veebilehe lindex.com kaudu ja alates 29. jaanuarist 2014 valitud poodides Rootsis, Norras ja Soomes.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com