TOMORROW by  Josefin Runquist

V srpnu společnost Lindex vyhlásila vítěze o nejlepší designérský nápad a kolekci. Vybírala přitom z příspěvků absolventů školy Swedish School of Textiles. Nyní kolekci TOMORROW – stylovou kolekci do města, navrženou Josefin Runquist – uvádíme na trh.

„Lidé jsou stále v pohybu, a tím jsem se inspirovala.. Moje kolekce ožívá přirozeným pohybem a přináší neočekávaný objem a zcela nový výraz. Jejím jádrem je to, co se s oblečením děje, když se člověk hýbe – to, co vidíte, není vždy to, co dostanete,“ říká mladá designérka.

Kolekce TOMORROW by Josefine Runquist je zhuštěnou kolekcí sedmi jedinečných a módních kousků vyznačujících se čistým střihem a nadčasovými liniemi. Sežehlené záhyby se zdvojením látky a černo-bílý kontrast zvyšují atraktivitu efektu, kde se rovněž jako akcent uplatňuje i malinová barva.

Lindex je hlavním sponzorem promočních módních přehlídek a se školou Borås School of Textiles, jež patří k nejuznávanějším univerzitám vychovávajícím odborníky v oblasti výzkumu textilu a designu, spolupracuje již čtyři roky. Kromě toho také podporuje vzdělávání tím, že proces navrhování a obor zná z přímo z pohledu maloobchodníka.


„Když jako návrhář v módním světě teprve prorážíte, může být těžké být vidět a být uznávaný. Coby mezinárodní módní společnost má Lindex povinnost objevovat nové talenty a pomáhat jim vzhůru. A právě tato spolupráce je pro nás způsob, jak tento proces podpořit,“ uvádí Annika Hedin, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.


Kolekce Tomorrow by Josefin Runquist bude uvedena na trh jako limitovaná edice a bude se prodávat od 12. února na webu lindex.com a ve vybraných prodejnách ve Švédsku, Finsku, Velké Británii a České republice (Praha Palladium).

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 490 prodejnami ve 18 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion chains, with approximately 490 stores in 18 markets. Lindex offer inspiring and affordable fashion for the fashion interested woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com