Tvárami jesennej kampane spoločnosti Lindex sú aj modelky väčších veľkostí  Ashley Graham a Candice Huffine

Pokiaľ ide o tohtoročnú jeseň, spoločnosť Lindex začleňuje nadmerné veľkosti do všetkých svojich módnych kolekcií. To znamená, že sa zruší bývalá kolekcia Generous určená len pre nadmerné veľkosti. Tvárami jesennej kampane sa tak okrem klasických modeliek stali  aj modelky Ashley Graham a Candice Huffine predvádzajúce odevy s nadmernými veľkosťami.

„Naším cieľom je ponúknuť módne odevy všetkým ženám bez ohľadu na ich konfekčú veľkosť,  a poskytnúť im možnosť kúpiť si veci, ktoré sú súčasťou všetkých našich módnych kolekcií. Vďaka tejto zemne tak budú naše kolekcie dostupné pre väčší počet zákazníčok. Mali sme už možnosť zoznámiť sa s fantasticky kladnými reakciami našich zákazníčok. Predstavujú jasný dôkaz toho, že ide o vyjadrenie uznania našej iniciatíve,“ hovorí Annika Hedin, vedúca oddelenia dizajnu v spoločnosti Lindex.

Kampaň Fall Fashion Heroes (Jesenné módne trendy) sa točí okolo 5 ústredných „hrdinov“ šatníka tohtoročnej jesene: ide o sveter s balónovými rukávmi, top s rukávmi v tvare trúbky a nariaseným golierom, pletené šaty, priliehavé skrátené nohavice a džínsy. Pestrosť palety farieb sa mení od sýtovínovej a tmavohnedej po oranžovú a svetloružovú.

„To, že spoločnosť Lindex zahrnula do svojich kolekcií aj väčšie veľkosti, je podľa mňa fantastické. Rôznorodosť skupiny žien, ktoré boli vybrané pre túto kampaň, vniesla do fotografovania neuveriteľný náboj, charakter scény sa vyznačoval výrazným množstvom ženskej energie“, poznamenala Ashley Graham pri fotografovaní.

Ďalšími tvárami kampane okrem modeliek Graham a Huffine sú supermodelky Alek Wek, Toni Garrn a Cora Emmanuel.

Predaj kolekcie Fall Fashion Heroes (Jesenné módne trendy) značky Lindex začne 22.septembra. Kolekcia bude dostupná vo všetkých predajniach Lindex  a online na lindex.com 

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 480 stores in 18 markets. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several fashion concepts within women's wear, kids’ wear, lingerie and cosmetics. Today more than 50% of Lindex garments are made from more sustainable materials and the goal is to reach 80 % by year 2020. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe